Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Egy idióta kérdés,...

Csajok! Egy idióta kérdés, mert itt mindenki babát szeretne és én is, de mikor? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van két egészséges gyerekem, 8 éves és 15 hós. 2 hónappal ezelőtt a félidőben elhalt a babánk. Ő lett volna a 3. babócánk. Nem terveztük, Isten adta nekünk ajándékba és nagyon örültünk, bár a kicsi fiunk még csak 9 hós volt akkor. A jövő hónapban kezdhetünk újra próbálkozni, nagyon vágyok egy picire és a fájdalom nem enyhül csak ha megint babázhatunk. A kérdésem viszont az, hogy mivel most mi dönthetnénk el, hogy mikor jöjjön a bab, nem lenne értelmesebb még várni egy kicsit, mert most csináljuk a tető teret és a kert sincs még kész. Segíteni szeretnék a férjemnek ezekben, mert mi csinálunk magunk mindent, nem szakemberek és pocakosan már nem fogok tudni neki. A férjem viszont nagyon szeretné, hogy akár már holnap terhes legyek és ezzel én is így vagyok. Nem utolsó dolog az sem, hogy most fogom tölteni a 35- öt és nem akarom későbbre hagyni a szülést, viszont még sok a dolgunk a ház körül. Félek, hogy 3 gyerek mellett már soha nem fogok tudni neki segíteni. Ti hogyan döntenétek, mi szerint? Bocsi hogy ilyen hosszú lett!!!
2010. jan. 8. 13:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves 14:43-as. teljesen jól látod a helyzetünket. Nem minden férfi ilyen és én megbecsülöm őt azért, mert bár van két gyerekünk, nagyon szeretne még egyet. Lehet,hogy nem is egyet. Ritka ez manapság. Csak gondoltam, hogy ha most mi dönthetünk és nem becsúszik a baba, esetleg felsorakoztatok érveket a várakozás mellett is. De a szív erősebb mint az ész. A legrosszabb a terhességem megszakadásában, hogy már nagy volt a baba és a pocakom is. Terveztünk és készültünk.Aztán egyszer csak se baba, se pocak. Ezt nem lehet felfogni, megérteni. Ezen csak az idő és egy másik apró élet tud segíteni. talán ezért nem is várunk vele. A ház és kert ráér. köszönöm még egyszer4
2010. jan. 8. 22:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Az első 5, a második 6 hetes volt. Az vígasztal, hogy ilyen korai volt mindkettő. De ez azért nem törvényszerű, ne érts félre, csak nálam volt így, ezért még várok. Most fogunk próbálkozni. Köszönöm az együttérzésed, kedves kérdező.
2010. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Újra én. Remélem, sikerül Nektek, nagyon drukkolok.

És nagyon sajnálom a babádat, én se tudnám feldolgozni, mert érthetetlen. Az ami velem történt, ehhez képest semmi. Szóval, mindent bele!:)

2010. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szerencsés vagy, kedves kérdező, az ilyen férfi tényleg ritkaság. Bár a babó elvesztése rettenetes lehett:(

Hol lehet ilyen férfiakkal találkozni ?:D nekem is egyet ;)

egy pillanatig sem gondolkoznek h jojjon e az a gyerek, remélem visszaolvasva a kerdesedet és a raadott valaszokat mar te is igy latod :)

Nekem mar ketto lenne de egy sincs :( tul vagyok egy muvin es egy vetelesen, eselyem nincs -jelenleg? vagy egyaltalan? mindennek 5 eve...

2010. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Este arra jutottunk, hogy még várunk egy picit. Február 5-én kell megjönnie megint, ez már a 3. mensim lesz. Akkor vághatnánk neki, de félek, hogy túl sok minden történt az elmúlt 18 hónapban a méhem szempontjából. 1 szülés, rá 9 hónapra egy újabb terhesség, majd rá 5 hónapra egy indított szülés és egy hüvelyi műtét. Nem kevés a 3 hónap várakozás ennyi minden után? Nekünk a doki ennyit mondott. De csak 20 hetes terhes voltam. Egy kicsit aggaszt, hogy ennyi turka-piszka után ott lent, fog rendesen zárni a méh szájam, amikor tartani kell a babát?

Szerintem a februárt még kihagyjuk (vérzik a szívem) Aztán nem fogunk védekezni, de nem is startolunk rá különösebben.

2010. jan. 9. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!