Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex-bébi? Tudom már sok...

Pharmatex-bébi? Tudom már sok a hasonló kérdés, de mindenki úgy érzi az övé a legkülönlegesebb. így vagyok ezzel én is.

Figyelt kérdés
Pharmatex-el védekeztünk ( de semmi mással) másnapra (péntek) megjött, szépen le is folyt annak megszokott rendjén. Most (csütörtök) viszont szörnyű hasszurkálást érzek. Ötletek?:)
2010. dec. 23. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet felfázás.Nem hiszem,hogy aggódnod kéne addig,amíg nem késik.
2010. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2010. dec. 23. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet közelgő ovuláció is.
2010. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet felfázás, idegesség.

Mi is igy védekezünk 2 éve és eddig semmi gond nem volt vele.

2010. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm hogy válaszoltatok:)
2010. dec. 23. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű, hogy most nem vagy terhes, viszont az egyik barátnőm is pharmatexet használt és simán teherbe esett mellette.A babót el kellett vetetnie, mert életképtelen volt. :( Én is védekeztem rövid ideig pharmatexxel, viszont én nem bírtam,nagyon égetett.
2010. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!