Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki lett babás úgy hogy...

Valaki lett babás úgy hogy teljesen sose lett pozitív az ovutesztje?

Figyelt kérdés

Mutatott ebben a hónapban is pozitívat a teszt, de sose olyan erőset mint a kontrollcsík. Ráadásul ilyen hülye görbém még sose volt. :-(((((

Már kéne, hogy kússzon fölfelé a hőm. Nem is stagnál még soha ilyen sokáig lenn. Ahogy számolom már fog késni 1 napot ha holnap nem indul el. Nekem pontosan 33 napra jön meg.

[link]


2010. jan. 8. 08:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ja, és csinált uh-t azon nem látott petét, semmi teendő csak be kell szednem a ciklus elején a gyógyszer és 11-13 cn-on kell visszamenni megint uh-ra.
2010. febr. 11. 06:05
 22/23 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem sokat nem veszítesz azzal, ha kipróbálod este is, és látni fogod a különbséget a reggeli és az esti közt. Ezt is olvasd el, ez is ezt támasztja alá:


[link]


Vannak a teszveszen is piszok olcsón tesztek, rászánsz 2-3 ezret, és tök sokat fogsz kapni, amivel bőven tudsz kísérletezni. Én azt hiszem, megér ez a téma darabonként 100Ft-ot...

2010. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ja, és hát nekem a Closti, amennyire emlékszem 10 év távlatából, iszonyú hangulatváltozásokat okozott. Utáltam, hogy nem vagyok saját hangulataimnak, érzelmeimnek az ura, hanem egy külső erő befolyásol. Testi tünetekere már nem emlékszem, rég volt.

Én az ikrekkel úgy vagyok, hogy inkább legyen iker, mint egy sem. Ha a Jóisten ikrekkel ajándékoz meg (és kárpótol a sok várakozásért- hihi), akkor őket is nagy szeretettel fogom várni. :)

Szerintem, innen nézve a dolgot, az orvosod nem volt elég körültekintő. Nekem erre csak egy "kézzelfogható" bizonyíték van: hogy az lh-tesztet reggel csináltatja, mikor még a használati utasításra is délután-este van írva...

2010. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!