Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki lett babás úgy hogy...

Valaki lett babás úgy hogy teljesen sose lett pozitív az ovutesztje?

Figyelt kérdés

Mutatott ebben a hónapban is pozitívat a teszt, de sose olyan erőset mint a kontrollcsík. Ráadásul ilyen hülye görbém még sose volt. :-(((((

Már kéne, hogy kússzon fölfelé a hőm. Nem is stagnál még soha ilyen sokáig lenn. Ahogy számolom már fog késni 1 napot ha holnap nem indul el. Nekem pontosan 33 napra jön meg.

[link]


2010. jan. 8. 08:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát sajnos hasonlókat mondhatok el. Már egy hete "fáj" a méhem. Egy darabig reménykedtem, mer ilyen korán nem szokta kezdeni, hogy hátha a baba végett, de a reggeli hőmérőzés elkeserített.

[link]


talán majd a következő hónap. De most eléggé el vagyok szontyolódva. Holnap kell megjönni. Te?

2010. jan. 22. 06:50
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem fájdalmakban, tünetekben nagyon szokványos ciklusom volt.(mellfájás, hasgörcs a még meg nem jött menzesz előtt, mellduzzanat, és a fennálló fejfájás) Semmi extra, semmi babára utaló, reményre okot adó jel. Persze, amíg meg nem jön jók vagyunk, de szerintem engem egy hajszál választ el tőle. A hőm még nem esik, de ez majd úgyis a menzesszel fog megtörténni, ami egyébként nekem is holnapra esedékes.

Majd azért írd meg, mi lett!!

2010. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggelre megjött. Nem kerüljük el az orvost... Kezdődnek a kivizsgálások.
2010. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Ne keseredjünk el!

Nekem még tegnap este megjött. Már én is kinéztem a 9-ét.

Bejelentkezni a dokimhoz. Nem akarok nagyon menni, de ez így nem normális. Ha két ember rendben van akkor már össze kellett volna jöjjön. Szerintem!

Eléggé fosok a dokitól. Remélem elég lesz pár vérvétel, és ultrahang. Nagyon jó lenne ha nem kéne komolyabb dolgokat véghez vinni. Abban is reménykedem, hogy rendben minden, csak pl, sok a stressz. Nem vagyok egy nyugodt típus. Te hogy érzed a dolgokat?

2010. jan. 24. 08:05
 15/23 anonim ***** válasza:
Érzelmileg nem vagyok a csúcson, hogy finoman fogalmazzak... Félek én is a dokitól, és azt hiszem már a héten el fogok menni. A férjem is nekiáll a vizsgálatoknak. Nem tudom mi lesz, és meddig kell még várni. Borzalmas ez a bizonytalanság.
2010. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát akkor, előrébb fogtok járni. Majd írd meg mi lett. :-)

Nem lenne érdemesebb peteérés környékén m enni? Vagy neked már nézték uh-n? A férjed csak megy egyből az andrológiára?

2010. jan. 25. 19:24
 17/23 anonim ***** válasza:

Ma voltam dokinál, meg se vizsgált, nem is nagyon kérdezgetett... Elküldött csak vérvételre (hormonvizsgálat), meg mivel nálunk nincs a kórházban andrológia, így egy helyi magánorvoshoz irányította a férjemet. Ebben a hónapban nekem elég korán megvolt a tüszőrepedés (mármint magamhoz képest), a 16. napon. Kicsit csalódott vagyok, azt hittem, hogy legalább egy ultrahangot csinál. Na mindegy. Legalább nem kellett érte fizetni, sztks volt.

Veled mi van?

2010. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szia! De jó, hogy írtál! :-)


Én tegnap voltam dokinál.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Lehet, hogy olvastad. Engem nem küldött vérvételre, meg is lepődtem, de azon még inkább, hogy én döntsem el akarom-e szedni a gyógyszert. Mondtam neki nem én vagyok orvos. Egyébként meg ha nem látott érésben lévő tüszőt, akkor mi a fenére várjak. Eléggé kétségbe vagyok esve. Nem igazán számítottam erre. Jövő hónapban megint menni kell uh-ra. Ő azt mondta a diagrammok alapján a hormonjaim szerinte rendben vannak. Férjemnek is tanácsolt legalább egy urológust. Abba maradtunk,hogy megvárjuk a következő uh-t, utána megy. De nem értem a dolgokat amit fel tettem kérdésben. Neked nincs öleted?

Neked 1 vérvételre kell menni?

2010. febr. 10. 14:21
 19/23 anonim ***** válasza:

Mikorra hívott be ultrahangra? És addig mi a teendőd? Miért nem ultrahangozott meg most?

Az, hogy nem látott érő petét, én azt mondom 100%-ig laikusként, hogy "nem jelent semmit". Lehetett figyelmetlen is, meg olvastam már itt olyat, hogy nem látott az orvos egy db petét sem, és mégis abban a hónapban lett terhes, aki a hozzászólást írta. Szóval szerintem ne add fel, csak csináld a tesztet, meg a hőgörbét, és ha a kettő egybevág, akkor kell lennie tüszőrepedésnek! (És ezt csak én okoskodom ki ugyan, de így logikus, meg így is olvastam eddig..)

Ha egy mód van rá, én nem ragaszkodnék a Clostihoz, mert a saját tapasztalatom ez: kamaszkoromban kellett szedjem, ciklusbeállításra,és gyűlöltem a mellékhatásait, mellesleg nem rendszerezte a ciklust, hanem csak a cickafarkfű.

Az ovutesztet meg nem reggel kell csinálni, ugye tudod? Ha reggel csinálod az ovutesztet, az életben nem lesz pozitív, mert ez a hormon az aktív órák alatt termelődik. Késő du, este érdemes, és 2 órával korábban már nem tanácsos inni, hogy elég koncentrált legyen a vizelet.

És szerintem mindenképpen csinálj egy olyan hónapot, amikor minden áldott nap ovutesztelsz, még menzesz alatt is, hogy kiderüljön, nem máskor van-e véletlenül a peteérésed. Én a biztonság kedvéért végigjátszottam ezt egyszer.

Engem csak egy hormonvérvételre küldött el, a ciklus 3. napján, a menzesz alatt. Veszettül remélem, hogy nem lesz rá szükség. Egy szűk két hét, és ki is derül. De nem akarok nagyon reménykedni. Csak egy picit...

2010. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát lehet, hogy van abban valami amit írsz. Most csináltam reggel is ovutesztet. Tegnap félig volt pozi, ma semmi.

Vissza is hívtam a dokit, hogy biztos reggel csináljam?

A clostitól eléggé tartok, de csak 1 szemet írt a ciklus első 5 napján naponta. Két dologtól tartok egyébként, nehogy ikreink legyenek, vagy nehogy cisztát csináljon.

Ovu teszt egyszerűen még sose sikerült teljsen pozitívra.

Csak tudod azt nem értem egyszerűen, hogyha nincs peteérésem, mitől van tojásfehérje, félig pozi ovuteszt, és napra pontos menstruációm? Egyszerűen nem tudom összerakni a képet. Neked milyen mellék hatásai voltak a clostynak? Hőmérőzést is buktam ebben a hónapban mert olyan náthás vagyok 2 napja, hogy végem van. Mértem reggel de lázas vagyok sajna...

2010. febr. 11. 06:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!