Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki lett babás úgy hogy...

Valaki lett babás úgy hogy teljesen sose lett pozitív az ovutesztje?

Figyelt kérdés

Mutatott ebben a hónapban is pozitívat a teszt, de sose olyan erőset mint a kontrollcsík. Ráadásul ilyen hülye görbém még sose volt. :-(((((

Már kéne, hogy kússzon fölfelé a hőm. Nem is stagnál még soha ilyen sokáig lenn. Ahogy számolom már fog késni 1 napot ha holnap nem indul el. Nekem pontosan 33 napra jön meg.

[link]


2010. jan. 8. 08:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nahát!!

Nekem is pont így néz ki a görbém, pedig nekem is rendesen felment a múlt hónapban (első hőmérőzős hónapomban), és én sem értem mi van! Nekem az előbb lett pozitívnak tűnő tesztem, de nekem sem meggyőző, és én meg a 20. napomon vagyok! Nahát, hogy mik vannak!!

Olyan jó lenne, ha összejönne... Igaz??


[link]

2010. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szia. Szerintem neked jó helyre húzta a ciklus mert 16cn 3 tizede ment feljebb a hőd. De az ovuteszt tényleg később 4 napra rá jelezte. Bár azt mondják érdemesebb hinni a tesztnek.

[link]

Ez az előzőhavim ahol rendesen látszik,és így se jött össze. Drukkolok, hogy összejöjjön!

2010. jan. 9. 07:18
 3/23 anonim ***** válasza:
Szép az előző havi görbéd, a fene se érti, mitől jön össze és mitől nem... Mióta próbálkoztok? Nekünk már ez a 11. hónapunk. (előző voltam)
2010. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nekünk még "csak" a 6. hónapunk. Tényleg nem lehet rajta kiigazodni. Sőt! Volt ennél még szebb görbém is, biztattak, hogy tuti babás, és mégsem! :-)

Neked az ovuteszten mindig ugyan olyan erős pozitív napkor min a kontroll csík?

Mivel próbálkoztok hogy eredményesebb legyen?

2010. jan. 9. 11:03
 5/23 anonim ***** válasza:

Na nézz oda! Ma (most az előbb) tényleg pozitív lett. És most tényleg ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík!! :)

Meg vagyok nyugodva, hogy van peteérés. Remélem meg is reped a tüsző, és a hőm elkezd felfelé kúszni. (Mára lejjebb ment még egy tizedet)

Praktikák? Hát, nem is tudom. Én már a hőmérőzést és az ovutesztelést is annak veszem, meg gyertyázok az együttlétek után, meg C-vitaminozok férjemmel együtt. Nem dohányzunk, nem iszunk, nem ülünk forró vízben. És holnaptól elkezdem a palástfű teát inni, hátha a beágyazódás körül lehetnek gondok. (Bár szerintem a legnagyobb kerékkötő a munkám/nk lehet. Rengeteget dolgozunk, és hát nem éppen stresszmentesen.) Elkezdtem úszni, hogy legyen mozgás, és próbálok sok folyadékot inni. (A no para egyre kevésbé megy)

Ha most sem jön össze, még egy hónapot várok, hogy három havi hőgörbével mehessek orvoshoz, és hát a jövő hónapban hogy mivel "emelem a tétet", még nem tudom...

Te mit teszel az ügy érdekében? Hány évesek vagytok?

2010. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

De jó! :-))))))))


Én 30, férjem 35. Ovueszt , hőmérő, és én is fekve maradok, illetve párnát teszek a fenekem alá. A teákat is megvettem, de nem merem inni,mert nem akarok a rendszeres ciklusba bekavarni. folsavat én is szedem. Több mindent nem igazán akarok bevetni, még ezt is néha "soknak" tartom. Soha nem szedtem gyógyszert, 33 naposak a ciklusaim. Elvileg a görbéim alapján van peteérésem.

Mára így alakultam:

[link]


De jövőhónapban szerintem, én is elmegyek a dokihoz.Tudom, hogy 1 évet mondanak, de szeretném ha csinálna félidőben egy UH-t, meg tavaly rákszűréskor kérdezte a vérvételt, és lebeszéltem róla, most megmondom neki csináljuk meg. Ha minden rendbe lesz legalább megnyugszunk. Első babó lenne. Másfél éve házasodtuk, azóta felépítettünk egy szép házat, és itt tátong 2 gyerekszoba.... De hát ugye a remény hal meg ....


remélem mire menni szeretnénk már baba lesz!

2010. jan. 10. 07:04
 7/23 anonim ***** válasza:

Mi is majdnem másfél éve vagyunk házasok, nekünk is első gyerek volna, én 26 férjem 35. Nekünk nincs házunk, de hát azért tudna hova jönni a baba. Én sem szedtem soha gyógyszert, és a teáktól én is tartok egy picit, bár az előbb leforráztam egy kis palástfű teát. (Kamaszkoromban meg ittam egy csomó cickafarkot, hogy rendszeressé tegye a ciklusomat, és ez sikerült is, szóval a cickától annyira nem félek, mert az nekem nagyon sokat használt. Meg nem is tartom most szükségesnek inni, mert van peteérés.) Talán a második felével lehet valami gond, ezért ebben a hónapban kipróbálom a palástfűt. Hátha. Elvégre ez csak gyógynövény, nem hiszem, hogy ha "gondot" is okozna, az ne oldódna meg azonnal, mihelyst abbahagyom az ivást.

És hát most indul a legnehezebb két hét...

2010. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van. Az első két hetet várja az ember, hogy teljen, a másodikban meg alig bírod kivárni, hogy sikerült-e. Én is gondolkoztam, hogy hátha vékony a méhnyálkahártyám, nincs meg 5 napig stb..., és így nem tud megtapadni, de írtam a neten egy nőgyógyásznak, meg elükldtem a görbét is, és azt mondta a 4 nap mensivel teljesen átlagos egy menstruáció. Ha velünk minden rendben még párjainkkal sajna mindig lehet gubanc. Nagyon drukkolok nektek!
2010. jan. 10. 16:02
 9/23 anonim ***** válasza:
Köszi, én is nektek! És írj majd két hét múlva, hogy mi lett, én is azt teszem majd! Minden jót!!
2010. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Na, hogy alakulsz, mi a helyzet?

Nekem nagyon fáj a fejem, olyan menzisen... Szerintem most sem sikerült... :(((

2010. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!