Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk. Mi is az...

Kislányt szeretnénk. Mi is az a naptár, ahol meg van írva, hogy x időben történt sex kisfiút illetve kislányt eredményez? Van ilyen? És bejöhet?

Figyelt kérdés
Lehet h kissé hülyén fogalmaztam, de remélem értitek. Egyszer valakitől hallottam valami ilyesmit.
2010. jan. 6. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugy tudom hogy ha a peteeres kornyeken ha sokat vagytok egyutt,naponta ,ketnaponta akkor nagyobb az esely hogy lany mert az ondosejtek kozul a lanyok kicsit lassubbak es tovabb elnek ugyhogy nagy valoszinuseggel ok fognak ott tartozkodni amikor a petesejt kiszabadul.Ha fiut szeretnetek akkor viszont ritkabban kell egyutt lenni mert fiuk furgebbek mint a lanyok es akkor mikor kiszabadul a petesejt hamarabb odaernek hogy megtermekenyitsek.

Biztos hogy van olyan aki meg ezt tudna cafolni vagy igazolni.Nem is volna rosz ha tobben irnatok.

Nekem nagyon jol bevalt vany egy lanyom es a fiamat varom most.A lanynal sokat voltunk egyutt a fiunal viszont csak a peteeresem napjan.

2010. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk sajnos nem vált be semmi. Kettőből kettő fiú, pedig mindkétszer lányt szerettünk volna. minden létező módszert bevetettünk (táplálkozás, savas-lúgos környezet, időzítés..)és persze az összes fogamzásnaptár szerint is lányoknak kellett volna lenniük.

Szóval mégiscsak szerencse kérdése.

2010. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak, sokat segítettetek. Van egy 13 hónapos fiam és egy hugit szeretnénk. Amikor őt vártuk, találtam egy naptárt, miszerint fiúnak kéne lennie, de nem tudom a naptár nevét. Ez bejött, fiúnk lett.
2010. jan. 7. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!