Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár rizikófaktorok?

Jónás naptár rizikófaktorok?

Figyelt kérdés
Nem tudtok véletlen egy oldalt, ahonnan a jónás naptárhoz tartozó rizikófaktorokat is le lehet tölteni? A sima naptárat már megtaláltam, csak a faktorok kellenének...
2011. jún. 1. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Bocsi, hogy visszakérdezek, de milyen rizikófaktorai vannak/lennének? Vagy összejön a baba, vagy nem, nem?
2011. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát elvileg arra utal, hogy mennyire lesz problémás a terhesség (elvileg a 4-6 rizikófaktorosoknál gyakoribb a értelmi fogyatékos gyerek vagy a vetélés, ilyesmi).
2011. jún. 1. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a Jónás naptár eleve nem vált. Szerintem sokat nem ér.

11 hetes vagyok, tudom is,hogy mikor fogant a picúr. Megnéztem a Jónás szerint, közel sem volt az az időpont, amikor megfogant!

2011. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Igazából én sem értem, hogy peteérés nélküli időpontban hogy lehetne teherbeesni, de nagyon nsok pozitív tapasztalatot olvastam, ezért gondoltam hogy utána nézek a témának. De nem fogok 23.000-t kiadni egy személyre szóló naptárért, annyira nem vagyok fanatikus, csak gondoltam hátha valakinek van ingyenes programja.
2011. jún. 2. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!