Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a Jónás naptár?

Hogy is van ez a Jónás naptár?

Figyelt kérdés

Most csináltam a Jónás naptárt, de nem értem, hogy mi mit jelent, mikor próbálkozzunk, valaki tud segíteni? Előre is köszönöm!!!

[link]


2011. máj. 31. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. májusban 24.én van esély a baba fogantatására. A piros csík az már esélyes, de a vastag a legjobb. És hogy milyen nemű baba foganhat azt is jelzi a vastag vonal fölött.
2011. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeséget írok, ne pontozzatok le, de én valahol azt olvastam, hogy ahol a függőleges vastag piros vonal van, az már késő, és az előtte lévő 3 napban van a legnagyobb esély, ahol a vízszintes vonal van.

Az csak az én véleményem, hogy nekem elég hihetetlennek tűnik ez a módszer, tekintettel arra, hogy én tudom mikor van peteérésem, és köze sincs a Jónás napjaimhoz. Tudom hogy bármikor teherbe lehet esni a ciklusban, csak a pé-n kívüli időszakban kb akkora az esélye, mint a lottó ötösnek.

2011. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mennt a zöld kéz!!!
2011. jún. 1. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
én akkor estem teherbe, amikor a vékony piroson volt a peteérésem :)
2011. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10:30-asnak:


akkor esélyes a teherbeesés, amikor a peteérés a vékony vonalra esik.

2011. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!