Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk. Mi is az...

Kislányt szeretnénk. Mi is az a naptár, ahol meg van írva, hogy x időben történt sex kisfiút illetve kislányt eredményez? Van ilyen? És bejöhet?

Figyelt kérdés
Lehet h kissé hülyén fogalmaztam, de remélem értitek. Egyszer valakitől hallottam valami ilyesmit.
2010. jan. 6. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már nem tudom, hogy mi a neve, nem jut most eszembe, de nekem kislányt jósolt, most egy gyönyörű 3,5 hónapos kisfiam van. Valakinek bejön, valakinek nem. Nekem nem jött be.
2010. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kínai fogamzásnaptár. Beírod a keresőbe, több oldalt is kidob, ahol megtalálod. Nekem fiút jósolt, gyönyörűséges kislányom van :-))) Jónás naptár a másik, amit tudok, de azzal ugyanígy jártam...
2010. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nemrég volt itt egy ilyesmi kérdés. Ha peteérés előtt fogan, akkor valószínűleg lány, peteérés környékén 50-50%, peteérés után fiú. Talán 6-an válaszoltunk és megdöbbentem, de úgy néz ki, nálunk bejött!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elolvastam és tényleg megdöbbentő. Még egy kérdés, ami miatt nagyon butának érzem magam: honnan tudom mikor van peteérésem?
2010. jan. 6. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Pontosan nem lehet tudni. Ha minden rendben van a szervezeteddel, rendszeresek a ciklusaid, akkor kb. félidőben, tehát ha pl. 28 napos, akkor a menzi első napjától számítva a 14. napon. Lehet hőmérőzni is, akkor pontosabban meg lehet állapítani, de nekem elég macerásnak tűnik. A ciklus.hu-n tudsz erről olvasni.
2010. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettél
2010. jan. 6. 14:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Aciklus.hu-n a naptármódszernél a kritikus napok és a csak ovatosan mit takar?
2010. jan. 6. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most azt hallottam, hogyha lúgos környezetbe érkezik az ondó kisfiú lesz, ha savas akkor kislány.....persze lányt szerettem volna, kisfiam lesz és kiderült tényleg lúgos vagyok....de már sokkal jobban örülök a kissrácnak, nővérem most savasít, ha neki bejön a kislány akkor tényleg lehet benne valami....bár szerintem nem ezen múlik! Lényeg, hogy egészséges legyen! :)
2010. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi peteéréskor voltunk együtt és mégis lány lett. Ráadásul a Jónás-naptárt és a kínai fogamzásnaptárt is megnéztem később, mindkettő szerint fiúnak kellett volna lennie.
2010. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu-n a kritikus napok és a csak óvatosan arra vonatkozik, ha valaki nem akar babát, akkor védekezzen, ha igen akkor kell együtt lenni.

Nekem 2 fiam van, és mindkettő peteéréskor fogant.

A 2.fiamnál a kínai fogamzásnaptár lányt jósolt.

Most várjuk a 3-at, ő peteérés előtt 3 nappal fogant, és reménykedünk benne, hogy lány lesz.

A ciklus.hu szerint lány.

2010. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!