Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észrevettem magamon és mondták...

Észrevettem magamon és mondták is h 2 napja állandóan eszem. Nem vagyok éhes csak mindig nassolgatok valamit. 1 hét a nem várt menstruációig, ez lehet már jel?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
...és most kezdtem érezni h feszül a mellem.??
2008. aug. 1. 16:54
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet a terhesség jele,de sajnos lehet a közelgő mensiéis.Nekem a mensi előtt szokot szokatlanul nagy étvágyam lenni.Remélem nálad az előbbi a helyzet..
2008. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én onnan is tudom, hogy 1 hét múlva meg fog jönni, hogy napokig össze- vissza eszek mindent(sósat édessel és fordítva, chipset fagyival, stb).

Ha nálad ilyen nem szokott előfordulni, akkor előfordulhat, hogy baba van a dologban!

2008. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!