Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14hónapja mérem a hőmet,...

14hónapja mérem a hőmet, eddig mindig normális volt, középidőben csökkent, s aztán szépen felkúszott egészen a menstruációig? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig gyönyörű görbéim voltak, de ez ehavi szörnyen néz ki. :( Most vagyok a 18. ciklusnapomon, de még mindig semmi. :( Eléggé lent van még mindig a hőm, ( 36,1-36,3 ) és az ovutesztek is negatívak. :( Kérdésem az lenne, hogy ebben a hónapban nem is lesz peteérés szerintetek, vagy csak későiről van szó? Ha nincs peteérés akkor is emelkednie kell a hőnek? Köszönöm a válaszokat.


UI: ebben a hónapban egyébként 35 napra jött meg a 26 nap helyett.


2010. febr. 28. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt peteérésed a hő alapján,esetleg görbéd beszurod!?Én felkeresnék egy dokit hogy mi ujság odabent.
2010. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia itt van a görbém: [link]

Dokinál már voltunk, mindent rendben talált szerencsére. :) Ez az első ilyen rossz görbém:( Múlthónapban a 22ik napon volt pozi az ovuteszt

2010. febr. 28. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet késői peteérésed. Nekem is az volt múlt hónapban. Pontosan akkor volt peteérés, amikor meg kellett volna jönnie. És így két hetet "késett". De ugye nem késett csak eltolódott a ciklusom. Utána pedig korai pém volt a ciklus 8. napján és utána 2 hét múlva megjött. Tehát nem az a lényeg, hogy mindig 30 naposak legyenek a ciklusok, hanem az, hogy biztosan legyen peteérés.
2010. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek az előttem válaszolóval.

Még annyit fűznék hozzá,h nekem sem a 14-16. napon volt pé

hanem a 19.-en.Amúgy az én ciklusaim 28 naposak,ami most csúszni fog.Ja és 2. hónapja cickafark,barátcserje stb.

Ne aggódj biztosan nincs nagy probléma!

2010. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A görbe alapján még nem volt péd de lehet később is,legyen az a lényeg!!!
2010. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Nekem elvileg 21en kellett volna hogy legyen pe-m, de a hom alapjan semmi nem tortent. Tegnap leesett, ma megemelkedett, remelem holnap meg feljebb megy es ott is marad. En is nezem a Jonas napot is, es az most van.

Az en gorbem igy nez ki:

[link]



Remelem mind a kettonknek lesz rendes ovulacioja..

2010. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok!

Az előbb csináltam meg az újabb ovu tesztet, már majdnem pozitív, sztem holnapra már erős két csíkos lesz, csak egy leheletnyi hiányzik.


Kedves utolsó, sztem neked tegnap volt ovud, a 21. ciklusnapodon. De ez csak egy tipp. Én is remélem, hogy ez a hónap mindegyikönknek sikeres lesz, majd még jelentkezem. :)

2010. febr. 28. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!