Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréstől egészen menstruáci...

Peteéréstől egészen menstruációig: mellfájdalom, haspuffadás. Normális?

Figyelt kérdés
Pár honapja a menstruációm előtti tünetek felerősödtek a menstruácikor lévő görcseim pedig megszüntek.Ez miért van?
2009. dec. 16. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót?? Minden rendben nőgyógyászatilag??...mert szerintem ezek is befolyásolhatják ezen tüneteket.

Nekem amúgy mielőtt megjönne mindig vannak az általad felsorolt tüneteim,van amikor erősebbek,van mikor gyengébbeknek érzékelem,de általában a legtöbb nőnél van ilyen premenstruációs szindróma,szerintem természetes,és jobb mint az erős görcsök,nem?A mellem nekem is mindig feszül és fáj mióta az eszem tudom,a hasam is gyakran puffadtabb ilyenkor.Én általában innen is tudom,hogy kb mikor,melyik nap kell megjönnie,ahogy érzem hogy erősődnek ezek a tünetek.

2009. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!