Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Futás közben mellfájdalom,...

Futás közben mellfájdalom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rendes melltartót, ill. sportmelltartót is használok, mégis nagyon fáj, mikor futás közben fel-le ugrál a mellem, és nemcsak akkor, amikor a ciklus miatt érzékeny, hanem mindig.


Mit lehet tenni ez ellen? Veletek is van ilyen?


2011. ápr. 27. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát velem csak akkor van ilyen, ha nincs rendesen tartva... Biztos, hogy megfelelő méretűeket hordasz? Esetleg nagy melled van?
2011. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A méret, az megfelelő, a mellem meg nem annyira nagy, inkább csak súlyra nehéz :S
2011. ápr. 27. 23:07
 3/5 anonim válasza:
én is aggódok, mert velem is ez van, de nem zom mért, rendes méretű melltartót használok és nem is olyan nagy a mellem de amikor futokuógeálok, nagyon lötyög és fáj. pl.:azt se akarom, hogy kiröhögjenek, mert van egy oszt. társam aki kisit hájas és annak naon ugrál a melle ráadásul fiú, és én nem akarom h kiröhögjenek, ráadásul fáj is segítesetek!!!
2011. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó sportmelltartó kell,és akkor nincs szükség a rendesre sem alá.

Milyened van?

2011. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyel egy kasa sportcickotartot. Erre ne sajnald a penzt, menj profi sportboltba es kerd a (noi) elado segitseget.

Nekem olyan van, hogy alig birom felvenni, levenni pedig izzadtan meg nehezebb, de ugy tapad, hogy a legkenyelmesebb a cicijeimnek, mikor ugralok.

2011. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!