Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fájt a hasam inszemnáció...

Miért fájt a hasam inszemnációtól folyamatosan a menstruációig, ha mégsem lettem babás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés! Én is inszemes vagyok, már meg kellett volna jönnie, de nem jön és 5-6 napja állandóan azt érzem, hogy megjön... ugyhogy nem igazán tudom, mitől lehet, ha nincs baba elvileg!
2009. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért teszteltél már?

Nekem tuti nincs baba, csak tök rossz, mert reménykedtem, mert szurkált a hasam alja, meg néha görcsölt, de megállás nélkül volt mindig vmi. Nem kellett Utrogestan használnod?

2009. okt. 14. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! De kellett utrogestant használnom még most is használom, mert a doki azt mondta, hogy addig használjam, míg meg nem jön, vagy pozi lesz a teszt! De még negatív, még várok pár napot, és ha akkor is negatív, akkor hívom a dokim, de ha pozi, az mégjobb lenne :D:D
2009. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inszemkor a méh üregébe helyezik fel a kiskatonákat, megbojgatnak mindent. Inszem utáni napokban ezért fáj a hasad. Amikor nem sikerül a hormonok dolgoznak és akár 1 héttel előtte is érezheted, hogy mocorog ott valami. Semmi összefüggés nincs az inszemeseknél a hasfájás és a baba létrejötte között. Volt 3 inszemem, de egyik sem sikerült. Egyszer végig fájt a hasam, aztán csak az utolsó 2-3 nap, aztán a harmadiknál 2-3 nap kimaradással. Egyik se jött össze.

Aztán spontán sikerült a baba, akkor pont hogy nem éreztem semmit, csak azelőtti nap, amikor esedékes lett volna a mensi.

2009. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!