Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült a fogantatás,...

Ha sikerült a fogantatás, akkor onnantól már fent marad a hő a menstruációig?

Figyelt kérdés

Nekem azóta 37,1-37,3 között van. Bizakodhatok?

Még egy kérdésem lenn: feltételezett fogantatástól számított 7. napon fájdogál a méhemnél, fel vagyok puffadva, húzódott a pocim. Tudom, még korai lenne a beágyazódás (8-12. nap között), de esetleg ez jó jel lehet?


2010. okt. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem egesz terhesseg alatt emelkedett volt a hom :)
2010. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit furán hangzik a kérdés. :) Mert ha sikerült a fogantatás, akkor az esetek többségében nem jön meg a menstruáció. A hő fenn marad továbbra is, viszont ha nincs terhesség, akkor is fenn marad a hő, amig meg nem jön. Jó jel amiket érzel, de még korai találgatni.
2010. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó jel a magas hő, van esély a babára, de igazából minden az esedékes mensi időpontjában fog kiderülni meg utána! Addig hiába találgatunk, hiszen a tünetek és a hő megemelkedése ugyanaz szokott lenni mensi előtt is, mintha valaki terhes. Az a különbség, hogy a hő esik mensi előtt egy nappal vagy pedig a mensi első napja körül, akkor valószínű meg is fog jönni, ha fent marad a hő ekkor, vagy emelkedik, akkor valószínű a terhesség.
2010. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!