Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés
Múlt hónap 18-án jött meg utóljára és csináltam tesztett 3 nappal ezelőtt de az negatív volt!! ma is csináltam egyett azon volt egy nagyon szinte alig látható halvány csík és mellette rendesen ott volt még egy!!
2008. aug. 1. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tünetek? Hányinger, szédülés, mellfájás, rosszullét stb...?

Csinálj 2-3 nap múlva még egy tesztet.

2008. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
épp az az hogy nincs!! már van egy 8 hónapos kislányom és nála is ugyan ez volt!!nem voltam egész végig rosszul terhesség alatt vele!! tavaly is csak azért csináltam tesztet mert sokat késett!!ugyan ez volt hogy halvány csík jött ki!!
2008. aug. 1. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jöna kistesó én sem voltam rosszul egyik lányunkkal sem


gratula

2008. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló vagyok


nagyon jó testvérek lesznek!

2008. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes!

A halvány csík is csík!

Szerintem is tesztelj pár nap múlva.

Ha akkor is ott a csík, még, ha halvány is, akkor menj UH-ra. Tünetnek nem feltétlenü kell lennie, ahogy már te is tapasztaltad!

Sok sikert!

2008. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) most is fájdogál az alhasam egy kicsit,meg néha a mellem is feszül mint amikor terhes voltam!!szerintem még várok hétfőig és csinálok még 1 tesztet!!(ha addig nem jön meg)!!még 1x köszönöm a jó kívánságokat!!:)
2008. aug. 1. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt gondolnám, hogy jön a kistesó! :D Gratula! Lenne egy kérdésem: Mi a neve a tesztnek, amit használtál? Tudom nem tartozik a tárgyhoz, ez csak engem érdekel, mert hasonló cipőben járok, és már alig bírom kivárni az időt, hogy tesztelhessek. Köszi!
2008. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a neve hogy "MEDI-LAB" tavaly is ugyan ez a tesztem volt!!és akkor sem tévedett!!ezt a gyógyszertárból hozzattam!! onann a legbiztosabb!!elég furcsa neve van de nekem bevált és nem is drága 555-ft;!remélem nekd is szerencséd lesz sok sikert!!:)
2008. aug. 1. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi! Akkor irány a gyógyszertár!:)
2008. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most mi az, hogy mult honap 18-an jott meg? Juliusrol vagy juniusrol beszelsz, mert hogy nem mindegy? (Csak azert kerdem, mert ma van aug. elseje es az ember hajlamos meg ilyenkor azt hinni egy pillanatra, h. meg mindig elozo honap van. MAr velem is volt ilyen es ugy javitottam ki magam utana.)


Tehat azert kerdem ezeket, mert nekem julius 13-an volt az utso mensim, es ha neked a julius 18-an volt, akkor ilyen alapon mar nekem is talan kimutatna a babat.


Irj legyszi ,hogy most junius vagy julius 18.-ra gondoltal!

2008. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!