Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Van itt olyan ember,...

Lányok! Van itt olyan ember, aki már nem bír várni, pedig még nem lenne itt az ideje a babaáldásnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
fejtsd ki bővebben, kérlek :)
2010. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha azt vesszük, a mi helyzetünkben sokan még nem vágnának bele...most költözünk albérletbe a szüleimtől, sok a kiadásunk, kocsit is most fogunk majd szerezni, és már nagyon szeretnénk babát!Remélem hamarosan összejön!

Őszintén, örülök, hogy nem védekezünk, mert már jó pár hónapja próbálkozunk, és eddig nem jelentkezett a picuri.Szóval ha belegondolok, hogy várunk mire megvan minden és akkor kell még várni a babára, abba beleőrültem volna. Így is nehéz, de remélem ebben a hónapban összejön.Mondjuk a szüleink nagyon mellettünk vannak és támogatnak ahogy tudnak:)

De sok olyan hozzászólást olvasgattam itt, meg hallottam máshol, hogy várni kell mire megvan a lakás, meg kocsi, stb, utána a baba, na de ismerek olyan párt is, akiknek ment minden, most 2 hónapos a picijük, és egyik szülőnak sincs munkája.Szóval szerintem nem lehet a teljes bitonságra várni...nem tudom erre gondoltál-e:)

2010. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk az a helyzet, hogy nem régen végeztem a fősulin és még nincs munkám. (gyakorlaton voltam a fősuli alatt és ugye az nem jelent munkaviszonyt...) És már fél éve keresgélek munka után de semmi... Viszont már nagyon szeretnék babát és eljutottam arra a pontra, hogy már nem birok várni. Áprilisban házasodunk és addigra már szeretnék terhes lenni. Februárban elkezdem a terhesvitamint.

Igazából van egy házunk (nagymamámé volt, csak fel kell újítani) kocsink is van. Szüleim mindenben támogatnak. Szerintetek?

2010. jan. 4. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne várjatok :) ha ennyire szeretnél babát, meglesz minden mellette is. Ha már van saját ház, akkor pláne nem vészes a helyzet. Szerintem hajrá ;)
2010. jan. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem se várjatok! Nálunk pl. nem ilyen jó a helyzet, 22 vagyok de még csak most fogok érettségizni, anyámnál lakunk mind a ketten, és csak a párom dolgozik mégis nagyon szeretnénk a babát, pedig anyám nagyon ellenzi! Engem nem érdekelnek a lebeszélések mert az anyai ösztön mindennél erösebb! Akit pedig könnyen eltántoríthatnak, az nem is akarja igazán:) szóval hajrá!
2010. jan. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második vagyok, nekem sincs munkám, nem találok, szóval gyedet szerintem tuti nem fogok kapni, de férjemet sem, engem sem zavar, majd lesz valahogy, már nagyon várjuk a picit!

Amúgy tényleg hajrá, ti még jobban álltok mint mi, mert van saját házatok, kocsiok:)

2010. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire szeretnétek már babát ne várjatok. Mi is hasonló helyzetben vagyunk. Van saját házunk (szerencsére 1,5 éve megvolt a felújítás is) és kocsink is (bár az auto nagyon öreg, de legalább van).

A párom 1 hónapja dolgozik újra, szerencsére a régi szakmájában újra el tudott helyezkedni.

Én még tanulok, még 1 évem van az egyetemen, de október óta nem védekezünk. Ha jön a baba halasztok egy félévet és picurka mellett is lehet tanulni. Szerencsére számíthatok a szülők segítségére. Gyedet én sem fogok kapni.

Mi azért nem vártunk tovább, mert munkát 2 éve keresek és nem találtam azóta sem. Ha várnék addig amig meg lesz a diplomám, utána még ki tudja hány évig keresnék munkát, mire találnék...és ha még azután kellene várni a babára hónapokat...könnyen lehet hogy 30 éves lennék mire minden rendben lenne a babavállaláshoz. Ráadásul a párom 10 évvel idősebb nálam, szeretném hogy lássa a gyermekét felnőni.

Egyszóval: mi nem várunk tovább!!!

2010. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a biztatást! Mi is elkezdünk márciusban próbálkozni! :) Remélem hamar össze fog jönni. Annyira örülnék ha már idén a kezembe tarthatnám Őt. :)

Viszont most még nem jött meg de tegnap teszteltem negatív lett. (még megszakításosan védekezünk)

2010. jan. 5. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!