Lehet már pozitív?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt eggyütt voltam a párommal, és az a gyanúm, hogy terhes vagyok. Az ovum egy hete volt. 2-3 napja alhasi fájdalmaim vannak, a melleim érzékenyebbek, enyhe haspuffadás. Ma a reggeli kávé után enyhe hányinger. Van értelme már most tesztet csinálni, vagy várjak még?

2014. jún. 26. 07:04
 1/8 F.B.I. ***** válasza:
100%
Szia! Jól értem egy hét telt el az együttlét és a peteérés között? Mert akkor kicsi a valószínűsége. A tünetek sajnos elég becsapósak. Tesztelni mindenképpen csak akkor érdemes, ha kimarad a menszesz, vagy peteérés után 14 nappal. Nem voltatok együtt peteérés közelében? +/-2 nap?
2014. jún. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg 19.én volt a peteérésem. 13, 16, 19, 21 - ezeken a napokon voltunk együtt. az első három alkalomkor lehet, hogy belémkerült néhány csepp. Bizonytalan vagyok...
2014. jún. 26. 07:14
 3/8 F.B.I. ***** válasza:
100%
Szia! szerintem leghamarabb 3-án érdemes tesztelned.
2014. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
lehet premenstruáció, nem?
2014. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, ami elvileg a terhességet már a hetedik naptól kimutatja. Egy nagyon halvány rózsaszín csík jelent meg, ami 10-15 perc múlva már kezdett fehéredni. A csomagoláson azt írja, hogy a halvány csík is terhességet jelent. Szóval nem lettem sokkal okosabb...
2014. jún. 26. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletből kell a terhességi tesztet csinálni.Egyébként nem érdemes szerintem 2.ától hamarabb csinálnod,kb még csak most kezd beágyazódni ha terhes is vagy.

Nekem 20.án vagy 21.én volt p.érésem,és leghamarabb csak 3.án tesztelek,bár elég idegőrlő várakozni pláne hogy nekem a hőm sem akar felmenni úgy ahogy kéne,de muszály kibírni.

2014. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy első vizeletből kell csinálni, már nem először tesztelek, de már az őrület szélén vagyok, szóval nem tudtam kivárni a holnapot. Már van egy gyerkőc, és megöl a kíváncsiság, hogy lesz-e kistestvér vagy sem.
2014. jún. 26. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
fotó?
2014. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!