Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed terhességi teszt,...

Romed terhességi teszt, szerintetek? Halvány pozitív lenne?

Figyelt kérdés

Ti is látjátok, vagy csak odaképzelem??

[link]

[link]


2014. jún. 24. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tökéletesen látom. Halvány, de egyértelműen pozitív. Gratulálok!
2014. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Pozi!

Gratula:))

2014. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is pozitív,de sajna a Romed tesztekről sok rosszat hallottam..Próbáld másikkal az a biztos.
2014. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) Még nem merem beleélni magam, ezt nem reggeli pisiből csináltam, hanem másodikból, és a Romedről én is vegyeseket olvastam. Vettem X-epilt, holnap reggel csinálok másikat. Drukkoljatok! :)) Fél éve próbálkozunk. :)
2014. jún. 24. 11:57
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív! A régi fajta romed tesztek voltak sokszor becsapósak, azóta már megbízhatóak ezek is. Reméljük szépen erősödik majd!

Mikor kellett volna megjönnie?

2014. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csajok nem bírtam reggelig várni, teszteltem még egyet x-epillel, és az is halvány pozi :D halványabb, de hát két pisi között kb másfél óra telt csak el. Még mindig nem merem beleélni magam, holnap reggel még jól jönne a drukk! :)) 12 napja kellet volna megjönnie, ha a nagykönyvet nézem, de nekem sosem volt pontos... Hú de jó lenne.....:)
2014. jún. 24. 13:09
 7/26 anonim ***** válasza:
Mutiiiiiii!:)))
2014. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
:))))) De ez annyira halvány, hogy nem látszódna, ha lefotóznám. :)) De ott van, uram is látta. :)) Na azért megpróbálom. :))
2014. jún. 24. 13:15
 9/26 anonim ***** válasza:

ha ennyi ideje késik, akkor nem kellene erősnek lennie a teszt csíknak? de amúgy gratulálok nektek.



2 kisfiú anyuja,27 hetes kismama

2014. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nemtom... :/ nemtudom mikor volt a peteérésem, meghát második pisi... ezért reménykedem..
2014. jún. 24. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!