Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orrvérzés lehet tünete a...

Orrvérzés lehet tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés
Kistesót tervezünk, elős próbálkozós hónapunk, a hétvégére nem várom, viszont nem érzek semmi különösebb arra utaló jelet, hogy terhes lennék. Párom mondta az előbb, hogy az első terhességemnél is vérzett az orrom, de én erre már nem is emlékeztem. Amúgy nem szokott vérezni, ezért is furcsa. Szerintetek?
2014. jún. 25. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy lehet tünete.
2014. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem hallottam. A terhesség vége felé a túlzott ödémásodás okozhat orrdugulást, de orrvérzés koraterhességben? Bocsáss meg, de szerintem ez elég erőltetett dolog. Ettől függetlenül lehet terhes, persze, de én ezt nem kötném össze az orrvérzéssel.
2014. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom hogy lehet :)
2014. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy terhesség alatt lehet gyakoribb az orrvérzés,de nem az első időkben jellemző ez.
2014. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Orrvérzés terhesség alatt

Sajnos a cikket nem tudtam bemásolni,csak ezt az egy mondatot,szóval utánanéztem és valóban: (majd meglátjuk hétvégén):


Az orrvérzés a terhesség korai jele lehet, de eltarthat akár a várandósság harmadik trimeszteréig is. Elég gyakori jelenség terhesség idején, ugyanis az állapotos nők vérkeringése fokozottabb.

2014. jún. 25. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Így igaz ahogyan írod, DE nem a kimaradt menstruáció előtti időszakra, akkor ugyanis még nem fokozott a vérkeringés.
2014. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem épp tünetnek nevezném, de előfordul, főleg a bővebb vérképződés miatt. Kicsit jobban terhelődik az ember és egy-egy hajszálér elpattan. Nem egy jellemző dolog a kora terhességben.
2014. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amig nem kesik nem valószínű,h verezni fog az orrod amikor elkezdődnek a tünetek akkor már verezhet nekem szokott..igaz mar koraterhesen de nem egynket naposan..attól meg lehetsz babas de nem tünete ez..
2014. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első tünet - nem vagyok orrvérzős egyébént - és pozit teszteltem pár nap múlva. Bár sajnos nem maradt meg. Drukkolok!
2014. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!