Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki úgy terhes, hogy...

Lett valaki úgy terhes, hogy végre nem érzett semmit? Orrvérzésetek volt?

Figyelt kérdés
Igazi tünetgyárosként, ennek most örülök, nem fáj a méhem, semmi (ilyenkor már az utolsó két ciklusmnél, szúrt, fájt a méhem, nem bírtam rajta feküdni, meg ilyesmi), mellette meg ott van bennem, lehet hogy ez is veszett hónap, mert semmi ilyesmi nincs (első terhességemnél volt, de nem maradt meg). Akarva-akaratlanul hasonlítok. Volt olyan valakinél, hogy pont akkor sikerült, mikor semmi tünet sem volt? Most vagyok kb. 8-10 dpo-n beágyazódás környékén - ha van minek beágyazódni. Tegnap orrvérzésem volt, mármint fújás közben. Volt valakinek ilyen korán ilyesmi? Nekem sosem de tényleg sosem vérzett az orrom, max egy pindurnyit, ez most egy picit több volt. Persze nem akarom belemagyarázni, inkább ez most kíváncsiság. Egész lelkesen tudom várni a hó végét, hogy végre nem érzek semmit, így nem jár egyfolytában ott az agyam.

2014. ápr. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem egyáltalán, hogy teherbe estem, nem is számítottam rá, tünetem sem volt. Orrvérzésem volt, de később.
2014. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az volt fura mensi előtti napokban, hogy furán nem érzek semmit. Se hasfájás, se cicifájás se semmi. Terhes voltam. :D Én mondjuk egész terhesség alatt egy kezemen megszámolom hány panaszom volt (egy-egy hányinger, végén néha gyomorégés ennyi)
2014. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem :) Ha valaki idetalál!
2014. ápr. 20. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Gratulálok!
2014. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok! Sok boldogságot!

Első voltam.

2014. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!