Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kénytelen voltam bevenni egy esemény utáni tablettát, ezt követően február 5-én megjött a menstruációm, egy héttel korábban a vártnál.A múlt hónapban kimaradt és még most sem akar megjönni. Csináltam tesztet is, de az összes negativ lett. Az utóbbi időben nagyon sok antibiotikumot is be kellet szedjek. Még volt egy alkalom, amikor ehez a megoldashoz folyamodtam és akkor is nagyon bezavart.Nem vettem észre magamon terhességre utaló jeletket sem . Szerintetek lehetséges, hogy teherbe estem?
2014. ápr. 10. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szexeltél védekezés nélkül? Akkor lehetsz.

Negatív teszttel nem valószínű.

Amúgy az esemény utáni tabletta nagyon durva hormonmennyiséget tartalmaz, és összezavarja a szervezeted. Lehet ettől van.

Én 1,5 hétig véreztem tőle, pedig a menzeszem kb 3-4 napos...

2014. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elszakadt az óvszer, azért is vettem be a gyógyszert, kb 2 órával az esett után.
2014. ápr. 10. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de az eseményutáni nagyon bekavar a hormonokba, az antibiotikum szintén.
2014. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!