Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Nagyon vágyom...

Van még remény? Nagyon vágyom a babára!?

Figyelt kérdés
Ha 2 nap múlva nem várom,eddig már 4 napja leszakadtak a melleim,feszült és keményedett ma nem érzem olyan erősen mint tegnap.Akkor már nincs esély a babára?Vagy normális,hogy hol érzed,hol nem?Vagy mindig úgyanúgy fájnia kéne?
2010. jan. 3. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebből sajnos nem lehet megállapítani. türelemmel kell lenned és néhány nap múlva tesztelni (reggeli első vizeletből) ha addig meg nem jön...

Szorítok!

2010. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 nap múlvára nem várod, akkor egyáltalán nem értem, miért mondod, hogy nincs esélyed. Még nem is késik, nem igaz?


Légy türelemmel. Minden testi tünet viszonylagos, kinek van, kinek nincs. Nem általános. Nekem pl semmi se volt. Csak akkor mondhatsz le a babáról, ha megjön és negatívat tesztelsz.

2010. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, addig remény is van:-) 2 nap múlva, ha nem bírod tovább csinálhatsz tesztet, de jobb lenne várni még pár napot, s amikor már késik legalább 3-4 napja, akkor tesztelni.
2010. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van még remény! :) Nekem például semmilyen tünetem nem volt!! Kb. 8-9 hetesen kezdett el fájni a mellem.
2010. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mensi közeledtével múlik a mellfájdalom.

Most is majd leszakadnak,így tudom,hogy nem sikerült most sem:(

2010. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!