Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 45 napon vagyok ma, és semmi...

45 napon vagyok ma, és semmi jele a mensinek. Lehet nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

Teszteltem is ma (clearblue), reggeli első vizeletből. Negatív lett. Nos, én mindig megérzem a peteérést, de most még nem éreztem. Bár mostanában magneb6-ot szedtem, kb 3 hétig...lehet e miatt maradt el az a pici görcs, amit peteéréskor érezni szoktam. Viszont akkor azt nem értem miért nem jött meg még. Nincs semmi mellfeszülés, semmiféle mensi, vagy terhességi tünet.

Maybebaby-vel nézem a pé-i képet, folyton fáfrányos...már kb 3 hete...ezt sem értem....

Gyógyteát régebben ittam(cickafark), és ez beállította nekem 28 naposra a ciklusomat. Mit tegyek? lehet ilyenkor inni teát? Vagy milyet igyak?Nekem már van egy gyerekem, de mostmár szeretnénk nagyon a másodikat is. Csak ugye a hormonok szórakoznak kicsit....átlagban 38-39naposak a ciklusaim...de ez a 45 már kicsit durva. Mit tegyek?


2008. júl. 31. 08:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Dehogy gond h leírod a gondjaidat...hisz ezért van ez az oldal....:) Teszteltél már? Bár én nem nagyon hiszek a tesztekben...nekem az első gyereknél csak 52 nap késésre mutatta meg, és mentem dokihoz rögtön akkor, és már petezsák meg minden volt....és a tesztcsíkon csak halvány volt a pozitív. Nekem nem volt semmi ami a mellemből csöpögött. De sztem ne aggód. Nem hiszem h rosszat jelentene. Lehet h baba van a dologban! Én mindenesetre csinálnék egy tesztet a helyedben.Amúgy köszi a válaszokat!!! Ovu tesztet nem csináltam még soha. Az milyen????
2008. júl. 31. 10:07
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infókat a gyógyteáról!!!
2008. júl. 31. 10:08
 13/18 anonim ***** válasza:
A mellemből nem csöpög :) Csak ha picit menyomom, akkor jön ki. és a mirigyek is meg vannak duzzadva. Csináltam tesztet hétfőn, de akkor nem mutatott semmit. én is attól tartok, hogy vagy nem baba, vagy ez a nyomi :) teszt nem mutatja. Jövő héten mindenképp megyek dokihoz. Ja, a teákat fordítva írtam, bocsi, mondtam, nem értek hozzá! :) a többiek viszont jól mondták.
2008. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja, ovu tesztet én semcsináltam, de ha a keresőben megnézed, egy csomó mindent írnak róla! Én még "csak" négy hónapja nem szedek bogyót, eddig csak spontán próbálkoztunk.
2008. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A szabályos ciklusom(28)felborult,most az 50.napon vok:(Mensi sehol,baba sehol,a doki nem lép közbe gyógyival csak 90nap után...

Most iszom a cickafark teát,hátha segít.Nekem is sokáig volt páfrányos a mikroszkóp,szerintem azért,mert a nem volt meg a tüsszőrepedés:(

Mi is babát szeretnénk.Kórosat nem látott a doki UH-on.)

Első időben cicka,pé.után palást.Én így csinálom.

2008. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok! Sok hasznos infót adtatok. Akkor elkezdem inni a cickafarkot, és ha érzek pé-t,(meg csinálok ovu-tesztet is) akkor majd váltok palástfűre. Olyat még nem ittam...cickafarknak már megszoktam az ízét!:)

És még egy kérdés...

Ha mutatja a teszt h van baba, és a doki is alátámasztja, lehet e folytatni a palástfűteát? Vga egyártalán lehet e inni akkor vmiféle gyógyteát? Nekem a lányomnál volt sárgatesthormon elégtelenség. Duphastont szedtem 12.hétig. de akkoriban még nem iszogattam gyógyteát. Kárt nem okozhat?

2008. júl. 31. 10:31
 17/18 anonim ***** válasza:
A palástfű úgy tudom, a megtapadást segíti, tehát rosszat valószínüleg nem csinál. Mást sajna nem tudok mondani. Még egyszer, sok sikert!:)
2008. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia. Hát csak együtt tudok érzeni. Nekem volt olyan hogy 3 hetet késett, teszt negatív, a dokim azt mondta nem volt peteérésem. Rá 2 hónapra összejött a bébi! Remélem nálatok is hasonlóan gyorsan összejön!

Sőt még 1 tapasztalat, a menzi után ne nagyon legyetek együtt, és inkább pé előtt 1-2 nappal és utána ahogy jó mert nálunk a menzi után nem tudtunk együtt lenni bizonyos okokból csak a 14. napon és baba lett.

Nagyon szorítok Neked!!!!

2008. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!