Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 45 napon vagyok ma, és semmi...

45 napon vagyok ma, és semmi jele a mensinek. Lehet nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

Teszteltem is ma (clearblue), reggeli első vizeletből. Negatív lett. Nos, én mindig megérzem a peteérést, de most még nem éreztem. Bár mostanában magneb6-ot szedtem, kb 3 hétig...lehet e miatt maradt el az a pici görcs, amit peteéréskor érezni szoktam. Viszont akkor azt nem értem miért nem jött meg még. Nincs semmi mellfeszülés, semmiféle mensi, vagy terhességi tünet.

Maybebaby-vel nézem a pé-i képet, folyton fáfrányos...már kb 3 hete...ezt sem értem....

Gyógyteát régebben ittam(cickafark), és ez beállította nekem 28 naposra a ciklusomat. Mit tegyek? lehet ilyenkor inni teát? Vagy milyet igyak?Nekem már van egy gyerekem, de mostmár szeretnénk nagyon a másodikat is. Csak ugye a hormonok szórakoznak kicsit....átlagban 38-39naposak a ciklusaim...de ez a 45 már kicsit durva. Mit tegyek?


2008. júl. 31. 08:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok valamit!!!!!
2008. júl. 31. 09:27
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Szia.

Szerintem az lenne a legokosabb, ha minél hamarabb dokihoz mennél. A tesztek nem mindenkinek mutatják meg, ha babásak, lehet csak a hcg-d alacsony. De bármi más is lehet. Én nem vagyok orvos, a legtöbbet ő tudna segíteni. Az biztos jobb lenne, mint így emészteni magad. Szorítok, hogy baba legyen a dologban! :)

2008. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jaj, és még annyi, hogy a páfrányok, úgy tudom, babát jelentenek! Nézd meg a keresőben. Az első voltam. :)
2008. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem hiszem h baba van. Nemrég voltam dokinál. Kb 3-4 hete. Citológi, meg ugye h vállalhatjuk e a 2.bébit. Citó rendben volt, és mondta is h bátran lehet próbálni a 2.at. Mivel az első rögtön összejött. Doki megnézett uh-on akkor is, és akkor nem mondta h van pé. (nem is éreztem) Egyébként kb akkor kellett volna h legyen. És amikor hazajöttem néztem a mikroszkópot, és már páfrányos volt. Azóta is az...minden nap. Lehet h vacak, és nem jó? Lányommal annó sem voltak tipikus tünetek, és őt is kb 52-53 napra mutatta.És akkoriban még nem éreztem pé-t sem. Igazából dokihoz nem mennék, mert 10ezer ft-om bánná. Sajna nem éreztem a pé-t...ez a baj...gyógyteával próbálkozzak?

2008. júl. 31. 09:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Minden nőnél előfordulhat néha-néha, hogy nincs pé egy ciklusban. Lehet, hogy Nálad is ez volt most. Ez nem jelenti azt, hogy a következőben sem lesz. De leírom az én tapasztalatomat: A cickafark teát én 3 hónapig ittam a pé előtt és felborította a ciklusom. Egyre később lett a pé, én sem éreztem a szurkálást és a hőgörbém is nagyon cikk-cakk lett. Tartottam egy hónap szünetet és most ebben a ciklusben málnalevél teát ittam pé-ig. A 14. cn-on volt egy21mm-es tüszőm és kiegyensúlyozott gőgörbém.
2008. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocs gőgörbém=hőgörbém. Azt még elfelejtettem megírni, hogy a ciklus második felében palástfű teát ittam. A mikroszkópon én sem igazodom ki soha, nekem ritkán vág egybe az ovu teszttel.
2008. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miből tudhatom meg h mekkora a tüszőm? És a málnalevélteát honnan szerezhetem be? És így h most eddig nem jött meg, és nem éreztem még pé-t, így is elkezdhetem inni? Lesz kb 70 napos a ciklusom most:)
2008. júl. 31. 09:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, a teákhoz nem értek! Azt olvastam, hogy az első két hétben palástfű teát kell inni, a pé miatt, utána pedig cickafarkfű teát. ennyit tudok segíteni. Én meg azon parázok, hogy 3 napja csak egy két csepp barnázásom van, ép hogy, viszont görcsölök. Múlt hónapban 29 napra jött meg, ma pedig 31 napon vagyok. Hátha nem jön meg, mert a melleimből sárgás folyadék jön néhány csepp, és nekem még nem volt ilyen. És a bimbón sárga pöttyök jelentek meg. Ha nem baba, akkor gáz van. Bocsi, hogy a saját gondommal traktáltalak. :) Remélem mindkettőnknél rendben lesz minden. Jó drága dokid van! Engem 5000-ért vizsgál.
2008. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocs, nem írtam, hogy az első két választ, és az ötödiket is én írtam! :)
2008. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Doki nézte meg uh-n. A teák gyógynövény boltban kaphatók . A málnalevelet csak akkor kezd, ha megjött, pé után palástfű. A www.babáttervezők otthona.hu oldalról vettem az infót.
2008. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!