Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves voltál amikor az...

Hány éves voltál amikor az első babát szülted?

Figyelt kérdés

Közben volt hiteletek?Hogy beszélted meg a párodal hogy babát szeretnél?Hány éves volt akkor a párod?És menny ideje voltatok eggyütt?


Bocsi a sok kérdésért?


2010. jan. 2. 17:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23 éves voltam (15 nap híjján 24), mikor megszületett a kisfiam. Párom 30. Albérletben lakunk, személyi kölcsönünk van. 1 hete voltunk együtt, mikor megfogant a baba. Már a 3. napon szerettünk volna egymástól babát, de úgy gondoltuk, hogy kb. decemberbe foganjon meg. Hát összehoztuk júliusba. Nagyon örültünk neki, hogy sikerült, főleg, hogy én nagyon nehezen eshetek teherbe.
2010. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

29 éves voltam, párom 27. Lakáshitelünk volt (még van is sajna). Másfél éve voltunk együtt, amikor eldöntöttük, babát szeretnénk.


Hogy beszéltük meg?! Hát nekem már az első randin a gyerekekről beszélt, így nem volt kérdés, hogy esküvő után rögtön jöhet a baba (ehhez vmiért ragaszkodott). Nekem még 2 hónap volt, míg letettem a cigit és utána abbahagytuk a védekezést.


Miért kérded?

2010. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam a kommented.
2010. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én 32, párom 34. Hitelünk nincs, tervezett baba.
2010. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia! Volt hitelünk nem is kevés jelenleg is van,

hát mi nem terveztük a kis drágát jött,párom 27 én 26 voltam,mi most vagyunk együtt 8 éve!

Röviden ennyi!

De nagyon szeretnék kistesót!

Már 17 hónapos a drágaságunk

Szép napot neked

2010. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szia! én be fogom tölteni a 23-at mikor megszületik! hitelünk egyelőre nincs, de szeretnénk házat, így hamarosan lesz! nem tervezett babó, de nagyon örülünk neki! szerintem ne a hitel miatt ne vállaljatok, hisz mindig lesz indok rá, hogy épp mért nem jó....ez mindig öröm!!!
2010. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!