Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves voltál amikor az...

Hány éves voltál amikor az első babát szülted?

Figyelt kérdés

Közben volt hiteletek?Hogy beszélted meg a párodal hogy babát szeretnél?Hány éves volt akkor a párod?És menny ideje voltatok eggyütt?


Bocsi a sok kérdésért?


2010. jan. 2. 17:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
26 éves votam, ő 27. Nem volt hitelünk, de nem is kerestünk jól. 7 éve voltunk együtt és egyszerűen mindketten akartuk egyszerre.
2010. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
szia.21 hetes kismama vagyok.májusban fogok szülni,júniusban fogom tölteni a 26-ot.párom most ebben a hónapban tölti a 26-ot.hitelünk nincsen.átlagos a fizunk.albérletben élünk.májusban lesz 2 éve h együtt vagyunk.
2010. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

22voltam én is és a párom is amikor megszületett az első pici.

2hónapja voltunk együtt,mikor terhes lettem,azóta lakáshitelünk van.

2010. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szia! 31 évesen szültem a fiam, párom 34 volt. 2 év ismerettség után házasodtunk, rögtön összejött a baba. Hamarosan tervezzük a kistesót. Van lakáshitelünk.
2010. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én 33 a párom 35 éves. Hitelünk van.

Már 7 éve vagyunk eggyütt.Nem tudom miért vártunk eddig a babával.Talán a karier az oka. A fiunk 4 honapos

2010. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Elsőnél 21 voltam,másodiknál 26.Most van tervben a harmadik.

Nálunk sosem volt téma a miből-hogyan majd mi lesz kérdés,szerintünk egy gyermek neveléséhez nem feltétlenül kell milliomosnak lenni,többet ér a szeretet és törődés.

Hitelünk nem volt,elsőt albérletbe szültem,másodiknál már utaltak nekem szolgálati lakást mivel fegyveres erőknél vagyok.

2010. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21 éves voltam,a férjem 25,abban az évben házasodtunk össze de akkor már együtt voltunk 6 éve.Mindketten szerettük volna,akkor nem volt hitelünk,utánna sikerült házat vennünk.Azóta született két testvér is,őket is mindketten szerettük volna(3 gyermeket szerettünk volna).Van hitelünk és valószinüleg lesz is(normál fizetésekből élünk,nincsen örökség vagy ilyesmi ,mindent saját magunk teremtünk meg,és ez a mai világban hitel nélkül nehezen menne,gyereket pedig nem 40 évesen szerettem volna szülni)Tehát most 27 éves vagyok a férjem lassan 31,van 3 gyermekünk és hitelünk és boldogok vagyunk és nem nélkülözünk.
2010. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25
2010. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33 éves voltam. És már régóta vágytunk babára. Igen volt/van hitelünk, de csak ésszel és mire meglett a baba a CHF-es ki is futott, ami most van meg forint hitel. A párom 34 volt. És 13 éve voltunk együtt.
2010. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
a ma 18:00 perckor írt válaszadó tervezett volt a baba vagy becsúszott?
2010. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!