Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves voltál amikor az...

Hány éves voltál amikor az első babát szülted?

Figyelt kérdés

Közben volt hiteletek?Hogy beszélted meg a párodal hogy babát szeretnél?Hány éves volt akkor a párod?És menny ideje voltatok eggyütt?


Bocsi a sok kérdésért?


2010. jan. 2. 17:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
27 éves voltam a babám születésekor, a párom 2 nap híján 39. 6 éves kapcsolat után született. Én már nagyon régóta szerettem volna, a párom is, csak kicsit félt, hogy milyen apa lesz. Aztán csak a munkahely miatt kellett várni. Nincs hitelünk, saját lakásban lakunk, nincs autónk, szüleink sokat segítenek. Már a második babát tervezgetjük... :)
2010. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30 évesek voltunk mind ketten,26 évesen ismerkedtünk meg! 2 év után összeköltöztünk és az első éjszakán a párom megkérdezte ,hogy akarok e tőle gyereket,én igent mondtam,belehúztunk! Sajna volt pár sikertelen próbálkozásunk,de aztán megszületett a lányunk,és már próbálkozunk a tesóval is!Hitelünk nincs akkor sem volt,mindketten "jó" állásban dolgozunk,örököltünk mind ketten és így jutottunk a lakáshoz is!
2010. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam, a párom 34. Terveztük, hitel nem volt. 1.5 éve voltunk együtt.
2010. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

25 éves voltam, párom 30, mikor szültem. 8,5 voltunk már együtt, egyszer csak elkezdtünk beszélgetni róla, hogy milyen lenne egy kisbabával hármasban, mert voltak körülöttem babások, láttuk onnan milyen édesek, aztán kezdtünk nem védekezni és megfogant a kisfiunk. Hitel... részben van. Nekem diákhitelem, ami havi 4300 Ft körül van, de most nem kell fizetni, amíg itthon vagyok a picivel. Más adósságunk nincs.


Én februárban 26 leszek, a kisfiunk pedig holnap 7 hónapos.

2010. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
* 8,5 éve
2010. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
28 éves voltam (1 hét híjján 29 :-),a férjem 36 éves volt.Semmilyen hitelünk nem volt és most sincs.Én már régóta szerettem volna,csak sajna közbejöttek egyéb dolgok.5 éve voltunk együtt amikor terhes lettem.És most egy gyönyörű 9 hónapos kisfiunk van.:-)
2010. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
én 21 a párom 25 volt mikor terhes lettem.ekkor majdnem 5 éve voltunk már együtt.már rég óta szerettünk volna babát,de én suliba jártam még,utána meg elmentem dolgozni.igaz babaprojektet már suli után pár hónappal megkezdtük de 15 hónap volt mire terhes lettem.hitelünk nem volt,és remélem nem is lesz.most 4 hós a kisfiam.kistesót szeretnénk neki 2-3 éven belül(ha lehet kettőt).
2010. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

22 voltam, a párom 21!

5 éve voltunk akkor együtt, és volt egy 2milliós hitelünk!Igazából mindenünk megvolt, csak a baba hiányzott!Én még vártam volna mert jó munkahelyem volt, jól kerestem, de a párom nagyon akarta!Belementem!Életem legjobb döntése volt4Már 4 éves a lányom és most útban van a kistesó!

Egy hitel ne tántorítson el a babától!Hitelek mindig is lesznek, de gy gyerekre nem lehet örökké várni!

2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Mi idén lesz 4éve hogy eggyütt vagyunk.Én hitelt szeretnék felvenni,de a párom nem akar.800.000ft lenne egy kis ház ami elég jó állapotú,nemrég lett felújítva.Minden benne van ami kell.Babát s lassan szeretnék(sok babás van körülöttem),de mindíg az anyagiakra hivatkozik.

22/L párom 24

2010. jan. 2. 19:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt a hitelt én átgondolnám, mert nem biztos hogy 20 év múlva is tudjátok majd fizetni!Rövidebb futamra pedig aligha adják!De ha belegondol az ember!Évekig fizet egy albérletet, havi 40ezerrel, vagy fizeti a sajátját ugyan annyival!Melyik a jobb !Csak a saját!Mi is hitel mellet alapítottunk családot, és megélünk!annyi van hogy a hitel ki legyen rendezve, együnk ruházkodjunk, és a rezsit befizessem!Nem járunk luxusnyaralásokra, sem bulikba, de megélünk!Sőt még 1 4 éves felsőkategóriás autót is fenntartunk!Pedig csak a párom dolgozik!Nem keres rosszul, de én csak a gyest kapom+ a családit!Tudni kell kezelni a pénzt!Nekünk meg kellett tanulnunk hogy osszuk be, és a sok év alatt sikerült is!
2010. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!