Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi a teendö?

Ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés

Decemberi hónapban párommal 2x voltam együtt 4.-én(péntek) és 22.-én(kedd)összevéve a kettőt nem voltunk együtt 5 percnél tovább(és elsem ment)de tudom hogy az elöváladékböl is lehetnek problémák,a ciklusaim 27-28 naposak,így 26-27.e körül kellett volna megjönnie naposak,utojára nov 30.-án jött meg,28.-án(hétfőn) csináltam tesztet ami határozott negatív lett de még mindig semmi,nem igazán érzek semmit hogy megakarna jönni,átlátszó nyálkás folyásom van néha, fehér nem igazán krémes hanem nyálkásabb,de elöfordult krémes is holnap szeretnék ujra tesztelni.Ha 04.-i aktus után teherbeestem volna gondolom a 28.-i teszt kimutatta volna maximum a 22.-it nem véleményem szerint.

Szerintetek mi lehet a baj ? :S Remélem nem terhes vagyok nagyon aggodom és másra gondolni sem tudok:S


Mit tegyek ?:S:(

(sajnos a kerdest mar egyszer felettem de, szitkozodasnal több valaszt nem kaptam)


2010. jan. 1. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz.
2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

VOltam ma, holnap kell leadnom laboratoriumba..vizeletet(kaptam beutalot)

elvileg ebböl már délutánra meglesz az eredmény:/,nem hiszem el hogy ennyiböl terheség lehet:/

2010. jan. 4. 20:10
 13/18 anonim ***** válasza:

nem tudom már megvolt-e, de tudod már az eredményt?

azért ne aggódj ám! nekem is szokott össze vissza jönni, ok nélkül. lehet hogy a fog.gátló után most "eszmélt fel" a szervezeted, hogy nincs, és most a hormonokkal bajlódik.

próbáld nyugtatni magad, mert a görcsös félelem még rosszabbá teszi a helyzetet. drukkolok!

2010. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:),rendes vagy.Sajnos az eredményért csak 15:00-kor lehet menni,addigra lesz meg.Igen,sajnos nagyon aggódom/izgulok,remélem nincs semmi baj,főleg,hogy ennyitől ha teherbeestem..az szép lesz ahhoz viszonyítva,hogy mások meddig-meddig próbálkoznak mire össze jön nekik....:S,,ezt ugye bár azért mondom mert még az sem történhetett,hogy előváladékon kivűl,rendes spermium került volna belém..:/ és két ilyen alkalom még nem is peteérésnél..:S,3 negatív tesztel..:Saz aktusok" 04.-én és 22.-én történtek..ugyebár 04.-ét szerintem bőven kimutatták volna a tesztek szóval nem igazán értem már..:S

Köszi a drukkolást remélem segít :):(!!

2010. jan. 5. 14:12
 15/18 A kérdező kommentje:

Ja és persze másra gondolni sem tudok..mindent annak vélek hogy azért eszek stb mert biztos..terhes vagyok:S szó szerint a hasam látom nőni..pedig mégha terhes is lennék 5-6 hetes lenne:S tulságosan rágörcsölök már..:S

Ja és szerinted/szerintetek laborban vizsgált vizeletböl 100% megmondják hogy negativ vagy pozitiv ? ha negativ kell hogy aggodjak még ?:S

2010. jan. 5. 14:14
 16/18 A kérdező kommentje:

Negativ eredmény..( a labori)

Mostmár tényleg nem tudom :S!:'(

2010. jan. 5. 16:49
 17/18 anonim ***** válasza:

véleményem szerint tuti 100% ha nem úgyis elküldenek uh-ra. vagy már voltál? de uh-n már hallottam olyat, hogy a teszt pozitív volt, de nem láttak semmit, aztán magán doki nézte ott persze kiderült hogy méhen kívüli, csak az első rossz helyen kereste. de neked nem lehet szerintem méhen kívüli, mert akkor is 100%-ban pozitív lenne a teszt. a helyedben vagy várnék, vagy rászánnám a pénzt és magánhoz mennék.

többet nem tudok! sok sikert hozzá! és jó befejezést!

2010. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

100% hogy nem terhesség ?:)


Hát elvileg kapok gyogyszert amitöl megjön:S

2010. jan. 6. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!