Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi a teendö?

Ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés

Decemberi hónapban párommal 2x voltam együtt 4.-én(péntek) és 22.-én(kedd)összevéve a kettőt nem voltunk együtt 5 percnél tovább(és elsem ment)de tudom hogy az elöváladékböl is lehetnek problémák,a ciklusaim 27-28 naposak,így 26-27.e körül kellett volna megjönnie naposak,utojára nov 30.-án jött meg,28.-án(hétfőn) csináltam tesztet ami határozott negatív lett de még mindig semmi,nem igazán érzek semmit hogy megakarna jönni,átlátszó nyálkás folyásom van néha, fehér nem igazán krémes hanem nyálkásabb,de elöfordult krémes is holnap szeretnék ujra tesztelni.Ha 04.-i aktus után teherbeestem volna gondolom a 28.-i teszt kimutatta volna maximum a 22.-it nem véleményem szerint.

Szerintetek mi lehet a baj ? :S Remélem nem terhes vagyok nagyon aggodom és másra gondolni sem tudok:S


Mit tegyek ?:S:(

(sajnos a kerdest mar egyszer felettem de, szitkozodasnal több valaszt nem kaptam)


2010. jan. 1. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz miatt késik, de könyörgöm, ha apárod el sem élvez, minimális az esélye, hogy teherbe ess :S Miért nem "csináljátok végig" ??
2010. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én nem fogok szitkozódni :)

ne aggódj, ez az első lépés. az hogy eddig mikor jött meg, nem garancia semmire, nekem elhiheted. a dokim azt mondta, a késés bármitől (szó szerint) lehet. lelki ok, (ideges vagy), valamilyen fertőzés, alul, felül, amiről még sejtésed sincs. meg még csomó, nem vagyok orvos. szóval szerintem nyugi, de tesztelj, az a tuti.

2010. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azért mert mostanában stresszes és egyszeruen nem megy..és mivel nem védekeztunk semmilyen modon és gyereket nem szeretnék egyenlöre ezért észbe kaptam,remélem idöben "h most állj" ..:S


és igen ezt elefejtettem sajnos leirni h nem vedekeztunk.

a fog.gatlot lassan 3 honapja h abba hagytam nem hiszem h ez zavart volna be mert elözö honapban megvolt rendesen :S

de sajnos annyira rá streszelek és a hasam nyomogatom h.már fáj :S


Köszönöm kedves válaszolok

2010. jan. 1. 20:40
 4/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék még véleményeket kapni:):(
2010. jan. 2. 01:24
 5/18 anonim ***** válasza:

Két esélyes, vagy tényleg a stressztől (vagy mástól) késik, vagy baba van a dologban. Bármi lehet belőle, tényleg. Sajnos nem tudok ennél okosabbat mondani így látatlanban, és szerintem senki :-)


Megtartanád, ha mégis baba lenne? (Remélem nem gond, hogy ilyet kérdezek és nem írok szitkokat, bármit is válaszolsz)

2010. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem tudnám megtartani:S

Semmi baj örülök hogy valaki ir :)

Igyvan két esélyes de ha mai tesztem is negativ lesz ?! :S

Meg hát ennyitöl baba lenne ? :S

2010. jan. 2. 12:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most van peteérésed... És ezért még nem jött meg.
2010. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mikor tesztelsz újra?

Hát igen, lehet ennyitől is teherbe esni, bár nem olyan nagy rá az esély. Van róla statisztika nézz utána, ha gondolod. Nekem két ismerősöm van, akiről konrkétan tudom, hogy megszakítással védekeztek, néhány évig nem jött a baba, aztán egyszer csak igen.

2010. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem Clearblue terheségi tesztel negativ: eredményre :S,már nem tudom mire gondoljak ket tesztem is negativ lett 28.-i is es a mai napi is egyertelmüen negativ lett 22 ( utolso együtlétem barátommal)-2 percig sem tartott.)ota ez a 12.,nap csak kimutatta volna a terheséget gondolom én :S
2010. jan. 2. 19:10
 10/18 A kérdező kommentje:

Krémes és nyálkás átlátszó folyásom is van 3 tesztem negativ lett 2 Corax be sure direct és egy clear blue egyik Corax b.s-el 28.-án testeltem clearblue-val 2.án

3.án ma reggel ujra corax b.s.-val

egy hete kesik utolso menstruaciom nov 30.án jött meg.

utoljára 22 én voltam barátommal nem történt orgasmus,nem kerulhetett beém spermium 2x voltunk egyutt öszesen 5 percre sem milehet most akkor ? :S

2010. jan. 3. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!