Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre beindul a babaprojekt!...

Végre beindul a babaprojekt! (Újra) Mit javasoltok a számolgatáson kívül? Teák, vitaminok?

Figyelt kérdés
4 év házasság után végre megint elkezdünk dolgozni a babán. 2 éve már próbbálkoztunk, de akkor 1 évig nem sikerült. Mit utólag kiderült méhszájsebem és egy fertőzésem is volt. A köv, héten megyek a dokihoz, hogy rendben vagyok e már. De én úgy érzem most már készen állok az anyaságra!!!!!! Nagyon szeretnénk a babát, de nem akarok sem PÉ-t számolgatni, sem időre szeretkezni. Csak spontán. Ha akr úgy is jön. 2 éve mindet száémolgattam, és az lett a vége, hogy a Párom megeléágelte és azt mondta, h már csak amiatt akarok vele együtt lenni. :( Ezt még egyszer nem akarom. De esetleg valamilyen vitamint vagy teát igyak? Ami segíthetné.
2010. jan. 1. 19:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nov. vége óta nem szedek gyógyszert. Megszakítással védekeztünk. De nem bánnám ha... mégis esetleg... na majd meglátjuk.
2010. jan. 1. 19:58
 2/6 anonim ***** válasza:
magzatvédő vitamint szedhetsz meg folsavat mindenképp. az én tippem hogy a cilklus 10 és 20 napja közt minden másnap legyetek együtt. tudom nem könnyű de ne görcsölj rajta ! sok sikert !
2010. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Én is vitaminra gondoltam, mert ugye a teák akkor érnek valamit, ha tudod, hogy mikor van PÉ-d. Én pedig nem tudom. Szerintem nem a ciklus közepén van. Mert már vettem régebben ovuteszte és középidőben nem mutatott semmit.
2010. jan. 1. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Aviva-torna beállítja a ciklusod, peteérésed már az első, de nehezebb esetben a 3. ciklusra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, letöltöttem a tornát. Érdekes, ahogy beleolvastam. Hihetetlen, hogy egy tornával ilyen dolgokat lehet elérni. Még kételkedem, de meglátjuk. Először dokihoz megyek, aztán lehet hogy kipróbálom.
2010. jan. 3. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kételkedni mindenkinek jogában áll. Én is ezt tettem.

3 lombikon túl érdekes módon az Avivával vagyok most első ciklusban babás.

2010. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!