Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco sydromám van. Babát...

Pco sydromám van. Babát szeretnék. A doki írt tablettát: Cloctilbegyt-t, amitől elvileg beindul a peteérésem. Milyen mellékhatásokat okoz?

Figyelt kérdés
Hormonra érzékeny vagyok, és félek, hogy el fogok hízni.
2008. júl. 24. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én is pco-s vagyok,és clostit szedek.ez nem hormon.hízni nem fogsz,és ha szerencséd van,az összes többi mellékhatás is elkerül!nem úgy mint engem:homályos látás,szédülés majdnem hogy ájulás,ingerlékenység,és hatalmas ragyák az arcomon!remélem neked nem lesz ilyesmi.
2008. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez nem hormon, az agyadnak üzen csak!

A mellékhatások meg elmúlnak, ha már nem szeded, az egyetlen igazán veszélyes, hogy míg szeded, a teljes ciklusban ne vezess autót!

Sok sikert!

Megkérdezhetem, hogy napi hány db-ot szedsz, és hogy milyen hormonokat kértek a laborvizsgálaton, hogy kiderült a pco? Csak mert nekem is hasonlóak a kilátások, nincs peteérésem. :( Köszi!

2008. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hormonlaboron néztek: TSH, FSH, LH, Tesztoszteron, Progeszteron, Prolaktin....még sok mást is. A gyógyszert a menses 3. napján kell elkezdeni szedni, napi 1 tabletta 5 napon keresztül. Még van 2 hetem, hogy elkezdjem...remélem semmi mellékhatás nem lesz
2008. júl. 25. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!

Mikor régebben én is szedtem, az orrom is vérzett havi 1-2szer.

De leginkább mensisfájásszerű,meg cicifájás a mellékhatás. Ezekkel ne foglalkozz a ciklus 2.felében, mert ugyanez lehet baba miatt is! :)

2008. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy PCO-t ultrahangon diagnosztizálnak. Labor alapján csak az látszik, hogy baj van.
2008. júl. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!