Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett-e valaki ugy babas hogy...

Lett-e valaki ugy babas hogy neki is es a parjanak is nagyon stresszes a munkahejen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ha valaki stresszes a munkahelyén,hát én az vagyok,sőt férjem is,mivel egy helyen dolgozunk. Több,mint egy éve próbálkozunk,ez idő alatt 2x lettem terhes és 2x el is vetéltem.(utolsó most karácsonykor volt)

Teljes mértékben azt vallom,hogy ilyen stressz alatt nem egyszerű összehozni egy babát.

Próbálj meg te is lazítani,nyugodtabban élni(tudom,írni könnyű),mert ahogy szokták mondani,egy baba tudja mikor kell jönni,és valóban. Ahol stressz van,oda nem biztos,hogy meg akar érkezni. Legalább is ez az én személyes tapasztalatom.

2010. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

osztom a véleményed, az utolsó mondatokat.

mi majdnem 2 évig próbálkoztunk, és az idővel még jobban stresszeltem magam. meg ezzel ugye a páromat is... aztán egye kukac, összeházasodtunk, és bumm! nászajándékként összejött. biztos megnyugodtam. azóta áldom a sorsot, hogy most, mert a munka már kezdett felőrölni.

2010. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!