Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha stresszes az életünk a...

Ha stresszes az életünk a párommal, akkor nekem soha nem lesz gyerekem?

Figyelt kérdés
Alapjában véve jól vagyunk, meg szeretjük egymást, de gyakran veszekedünk, stresszelünk dolgokon. Így nehezen lesz kisbabám?
2010. okt. 7. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak egy legenda. Nincs jelentősége. bár tény hogy egy nemstresszes kapcsolat azért jobb:-)
2010. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a férjemmel nekünk is ilyen volt az életvitelünk,mindenen összekaptunk még a hülyeségen is de rájötünk felesleges mert semmi értelme.most ha vége a napnak,vagy ha hétvége van, csak egymásra figyelünk és talán majd nekünk is igy összejön.

utazzatok el vagy csak kiránduljatok szellőztessétek ki a fejetek és össze fog jönni.és ne vitatkozzatok,nem éri meg,mi lessz később.sok sikert a mielőbbi gyermekáldáshoz.

2010. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a párommal. Egyik héten leutaztunk vidékre szüleimhez, s mivel nagyon szerettem volna babát, szólt, hogy néha ő is úgy érzi, jó lenne, s egyik nap mondta, legyen amit akarok. S elsőre összejött. Utóbb számoltuk ki, hogy peteérés előtt egy nappal voltunk együtt, a termékenységi kalkurátoron. A google-ba beírot s megadod az utolsó mensid napját, s kidobja mikor van peteérésed, s hogy mikor vagy termékeny. Mi is sokat veszekedtünk, stresszeltünk após miatt, s a munkahelye is olyan volt, s mégis babát várok. 24 hetes km.
2010. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Kedves 14:09-es válaszoló!

Akkor hasonló cipőben járunk, csak én még nem vagyok terhes. Nálunk is mindig a családja miatt van a vita, na meg a pénz...de leginkább az ő családja. Mindig ők az elsők...stb. Nem részleteznék.

De ebbe a témában soha nem tudtunk közös nevezőre jutni. :(

Remélem, hogy most hétvégén tényleg elmegyünk az én családomhoz, olyankor sokkal jobban ki is tudunk kapcsolódni.

Reménykedem, hogy minden helyreáll mielőbb...

2010. okt. 7. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
jaa, és amúgy nekem nincs szükségem kalkulátorral kiszámolni mikor van ovum, mert én azt tudni szoktam, vezetek hőgörbét, meg látom a nyákomon, és ciklus.hu-n regisztrálva vagyok, szóval ezzel nincs semmi gond, tisztában vagyok vele, mikor vagyok a legtermékenyebb szerencsére.
2010. okt. 7. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye legenda,amire lehet fogni ha valaki nem esik teherbe.Ha nálad erről van szó,akkor menj és vizsgáltasd ki magad,de ne gondolj ilyen butaságokra.Pénz,meg viták,ugyanmár.Ez melyik párkapcsolatban nincs?Nekem is tök stresszes az életem,aztán mégis összejött.
2010. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14:09-es vagyok. Mi is pont ugyan így vagyunk a párommal. Nekünk csak após él, sokan mondják, jobb dolgunk lenne, ha anyós élne. De ezt nem tudom, mert 2 héttel miután megismertem meghalt. Ha szüleimnél s a nagymamájánál vagyunk, akik az ország másik végén laknak, tök happy minden. Nekem se volt szükség semmi kalkulátorra. Mi mondjuk úgy próbálkoztunk, ha összejön összejön, ha nem, jövőre lett volna az esküvőnk, s akkor próbálkoztunk volna legközelebb, csak nagyon szerettem volna babát.

Kiszámoltam a ciklusom, 14 nappal számoltam. Mindenkitől azt hallottam, s x hó 6-ára jött ki a peteérés, s csodálkoztunk is h 2.-án voltunk együtt s megfogant. De két-három hete olvastam, hogy ha nem 28 naposak a ciklusaink, nem feltétlen 14 naponta van peteérés a menstruációtól számítva. S belinkeltek egy ilyen kalkulátort, s megnéztem. 3.-a jött ki peteérésnek s arra, hogy nagy esély legyen a megtermékenyítésre, 2.-a volt írva. Szóval én se nézegettem sose. Ez így alakult. De szerintem sincs köze annak, hogy nincs még baba, h milyen a körülményetek. Kortárssegítő is vagyok, s ott pont foglalkozunk olyanokkal, hogy pl. stresszes állapotban is teherbe lehet esni, felvilágosító órákat is tartunk fiataloknak. Ha nagy bánat vagy nagy öröm ér, akár termékeny napon kívül is összejöhet a baba.

2010. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!