Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most baj van? Micsináljunk?

Most baj van? Micsináljunk?

Figyelt kérdés
tegnap este szeretkeztunk.gumival történt. miután elment ki vette a nemiszervét csak az a baj történt h a gumi bennem maradt de a váladék teljsen a gumiban volt..és fele a guminak kilogott belölem szovval a közbe esett le mikor vette ki.ugye nincs baj?:S ő azt mondja hogy ne agodjak mert egyántalán nem volt olyan a puncim.:$ és teljesen a gumiba ment el.
2010. jan. 1. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ez tegnap este történt, tessék felhívni egy szakambulanciát, és menni kiváltani a 72 órás tablettát. lehet hogy most ő ugy látta, hogy nem lett olyan a puncid, de az abortuszra nem neki kell elmenni!!!

légy felelősségteljes!

sok sikert, és ne hanyagold a kérdést, remélem nem lesz baj!

2010. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem merném ilyen határozottan állítani, hogy nem lettél olyan. Nyilván egyikőtök se nézegette a gumit az ő orgazmusakor, és utána.Szóval nem lehet elhanyagolni ezt.Igaza van az első válaszolónak. És máskor időben vegye ki!
2010. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Egyetlen egy pici spermium elég ahhoz, hogy utána még nehezebb helyzetben legyél - és akkor mit fog mondani? szabad szemmel ezek a dolgok nem láthatóak. Én sem kockáztatnék a helyedben, az első felnőtt ügyeleten felírják neked, futás és nem kell parázni hetekig! Még mindig inkább most legyen kicsit "ciki" kérni, mint dokihoz menni a pozitív teszttel és bizonygatni, hogy de hát nem volt rajta ám semmi... Sok szreencsét!
2010. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!