Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt menstruáció, negatív...

Kimaradt menstruáció, negatív terhességi teszt. Aktus utan 34 nappal 2 teszt is negatív lett igaz nem első vizelettel. Menstruáció viszont nem volt, mi lehet a probléma? Nőgyógyász október közepén tud csak fogadni

Figyelt kérdés
tegnap 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen jó eséllyel negatív...
tegnap 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően előfordul évi egyszer, hogy kimarad egy ciklus. Ha még fiatal vagy lehet ne állt be rendesen, esetleg most kezdted a szexuális életed, izgulsz nem e lettél terhes.....ez is kiválthatja.


Alapvetően terhes nem vagy azt már 15 nappal hamarabb is mutatta volna a teszt. Ilyenkor 99%-ban elmaradt a peteérés, ilyenkor nem tudni mikor indul el a ciklus.



Amennyiben nincsenek erős fájdalmaid, dokihoz ráérsz menni, ha a következő esedékes mensi sem jelentkezne.


Nem kell hatalmas betegségeket belejépzelni, a női ciklusba még az időjárás is bele tud szólni.


Eletmódváltás, hízás, fogyás, sport, stressz, ez mind mind hatással van a ciklusra.


Nekem még tizenévesen minden nyár elején kimaradt egy ciklus ahogy bejött a meleg.


Már így 30 felett is volt olyanom, hogy kimaradt egy mensi, aztán a következő sem jött, majd a harmadik esedékes mensinél jutottam el dokihoz a covid miatt. Ott nem talált semmit, olyan voltam mint aki ciklus elején jár. Mondta, hogy előfordul, hogy nullázódik a ciklus. Mivel nem volt vastag a méhnyálkahártya így nem kellett hormongyógyszer sem, hogy meghozza.


Babatervezésben volt én kb végig reménykedtem hátha baba, de tudtam, hogy biztos nem...csak az a fránya remény.... 2 nappal a doki után megjött a mensim....tudatomnak kellett, hogy lássam tényleg nincs bennem baba.



Az emberi elme is sokat ad ehhez a témához.



Szóval, terhes nem vagy az fix, ha nem fájsz, nagy gond nincs, majd megjön :)

tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg peteérésed sem volt, ennek több oka lehet, nekem pl. 2x volt ilyen, mindkétszer ciszta okozta (először csak sokat késett, azután 2 hónappal terhes is lettem, másodjára pedig kb. kimaradt egy ciklus, 52 napra jött meg).
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!