Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontos 28 napos ciklus esetén...

Pontos 28 napos ciklus esetén van oka, ha korábban megjön?

Figyelt kérdés
Mindig is pontos, 28-29 napos ciklusom volt. Most mégis megjött ma, a 26. napon. Ennek lehet valami különösebb oka? Kicsit meglepődtem, ezért érdekel. Mármint hormonális problémára gondolok. Vagy egyszerűen csak hamarabb volt peteérésem és néha ennyi belefér? Egyébként biztos is voltam benne, hogy hamarabb volt a szokásostól ovulációm, de ugye azt mondják az elvileg azonos napon van minden ciklusban.
tegnap 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb volt ovud. Előfordul. Normális hosszú ciklusnál nincs nagy ok aggodalomra. 24-37 nap között rendben van.
tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi teljesen belefér. Nekem is nagyon pontosak a ciklusaim, immáron 30 éve :), de néha nálam is befigyel egy-egy ilyesmi. Egyszer még közti vérzésem is volt, na akkor aztán rohantam orvoshoz, de ott is azt mondták, hogy egy eset nem eset. És tényleg azóta is minden rendben van. Az ember nem gép.
tegnap 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Ugye olyan büszke voltam rá mindig is, hogy pontosan 28 napos, 14. nap körüli ovulációval. De most ahogy figyelgettem is, szinte biztos voltam abban hogy pár nappal a 14. nap előtt volt peteérés. Ezekszerint az "kavar" be ilyenkor. Annak meg lehet gondolom ezer oka, hogy miért volt mondjuk pár nappal korábban ovuláció a szokásosnál.
tegnap 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 28 napos ciklusokkal néha becsúszott ilyen 26 nap, vagy épp 30.

Ez a +/- 2 nap belefér.

tegnap 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!