Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen megtörténhet?

Ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés
Pénteken lenne esedékes a menstruációm, tudom már nem sokat kell várni egy tesztelésre ám mégis kissé türelmetlen vagyok és érdeklődni szeretnék hogy lehetséges e ha össze jött a baba akkor már érezhetek valamit 3 nappal a nemvárt előtt? vagy inkább csak azért lehet mert várom és szeretném azt hinni hogy ezért?
tegnap 14:33
A kérdező szavazást indított:
igen, 3 nappal a nem várt előtt lehet már valamit érezni
nem, csak az elmaradt mensi után érezhető bármi is
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az aktus után 10-14 nappal lehetnek tüneteid - ez nem feltétlen egyezik a menzesz idejével.
tegnap 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első babánál az első jel az volt hogy a menstruáció (ami nyilván nem jött meg) előtti napokban a szokásos farkas étvágy helyett inkább nem volt étvágyam.

Másodiknál megvolt a farkasétvágy, de már az esedékes vérzés előtti néhány napban a szokásosnál sokkal érzékenyebbek voltak a melleim.


Én sejtettem mindkettőnél hogy itt már van valami, viszont mindkét dolog betudható lett volna abszolút normálisnak is.

tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most 3. babával vagyok terhes és sejtettem, hogy nem fog megjönni (pedig védekeztünk), mert ugyanúgy éreztem magam, mint az első 2 gyereknél mensi előtti napokban. Még gondoltam is, hogy meg vagyok zakkanva. De ezek enyhe és rám jellemző tünetek voltak, tapasztalat nélkül esélyem se lett volna tudni. Egyébként 2 tünet volt: hajnali pisilés és folyton újrainduló majd elmúló görcsölgetés olyan erősséggel, amivel máskor már vérzek vagy 1-2 órán belül megjön. Szerdán indultak a tünetek, kb péntek-vasárnap közé vártam a mensit. Szombaton teszteltem és 20-as tesz már halványan mutatta.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez 50-50.

Be tud az agyunk csapni sajnos, én volt mikor éreztem mindenfélét, még a mellem is feszült pedig előtte kb sose fájt, de nem voltam terhes.


Viszont akkor is feszült a mellem, mikor terhes lettem. 2 nappal nemvárt előtt délután (de sok órás pisilés nélkül) volt is pozitív tesztem.


És azóta se feszült a mellem, pedig túl vagyok újabb néhány éven rendszeres ciklussal.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!