Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki teherbeesett spirál...

Aki teherbeesett spirál mellett annak mennyi ideje volt fent a spirál amikor megtörtént a baj?

Figyelt kérdés

júl. 14. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb mint pár hónapig volt fent akkor
Fél év és egy év közti időszak
Egy és két év közti időszak
Két és három év közt voltam
Három és négy év
Négy évtől több ideje volt már fent
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írtad ki sajnos ezt a kérdést is, mint az előzőt, csak az idő dönti el, hogy terhes vagy-e. Drukkolok, hogy jól alakuljon számodra.
júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy hét múlva már mehet a teszt gondolom? (amennyiben tényleg ma ágyazódott be, amit nagyon remélek hogy nem úgy van).
júl. 14. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a (vélt) ovutol számítva kb 2 hétre tesztelj
júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha beágyazódási vérzésre tippelsz, akkor már 2 nap múlva is tesztelhetsz.
júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én beágyazódási vérzés utáni 3. napon teszteltem, és egy nem túl érzékeny (x-epil tesztcsík) teszt halvány pozitív lett napközbeni random pisiből. Ne várj egy hetet, ha úgy van. 3 nap elég. Vegyél egy predictor early-t, az már szerintem garantáltan mutatná egy beágyazódási vérzés után 3 nappal. Én nem bírnám ki 1 hétig.
júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogantam meg, hogy anyámnak volt spirál, és neki már legalább 1-2 éve megvolt. Papírforma szerint nem kellett volna megfoganjak. Ez több mint 25 éve, akkor azt ajánlatták az orvosok, hogy vetessen el, mert valószínűleg úgyis megöl a spirál, és fájdalmas lesz anyámnak (most nem tudom milyen a technológia, lehet hogy a spirál már nem tesz kárt a gyerekben ha meg is fogan). Anyám vagy fél tucat orvost megjárt, mire valamelyik azt mondta, hogy 50% hogy megmaradok (vagy igen vagy nem), adhat nekem egy esélyt. A születésemkor nem került elő a spirál, és anyámnak sem lehetett maradandó károsodása mert utána szült még két gyereket. Csak azért írtam így le, mert ha esetleg megtartanád, akkor hallj egy ilyen történetet is.
júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!