Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek fogigátló mellett?

Terhes lehetek fogigátló mellett?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi,

fogamzásgátlót szedek már 2 éve (mercilon), és mostanában nagyon furcsán érzem magam, 2 hónapja egyáltalán nem kívánom a sexet, amikor mégis történt valami nem volt valami jó, most pedig szinte ráugrottam a páromra. Múlt havi vérzésem eléggé gyanus volt mert mindig reggel jött meg akkor pedig inkább kora délután, és kevesebb is volt, viszont ugyanannyi ideig tartott.

Már 4. napja szédülök, nincs étvágyam kisebb hányingerem van, reggel vajas kenyér után pedig szinte majd elhánytam magam. Nem akarom elhinni hogy terhes vagyok, de mivel halottam már ilyenről megeshet ez is. Fáj a hasam is, felpuffadt érzés, és kisebb szurkálódás.


Vélemények???


2009. dec. 29. 20:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
pozitiv lett a teszt? vagy honnan veszed hogy baba van?
2010. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nagyon halványan igen

Ma jelentkezett barnázás, ez mi lehet???

2010. jan. 21. 17:50
 33/34 anonim ***** válasza:

Akár semmi, vagy minden, indulás a nődokihoz! :) Most mire vársz még??Nem lenne egyszerűbb, ha nem kéne magad halálra idegeskedni? :)

Nem értem az ilyen nőket, és rohannék az tuti ;)

22l

2010. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál, aki alátámasztotta a terhességet? Mert már eltelt 1 hónap a kérdés kiirása óta...csak történt már vmi fejlemény.
2010. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!