Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek fogigátló mellett?

Terhes lehetek fogigátló mellett?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi,

fogamzásgátlót szedek már 2 éve (mercilon), és mostanában nagyon furcsán érzem magam, 2 hónapja egyáltalán nem kívánom a sexet, amikor mégis történt valami nem volt valami jó, most pedig szinte ráugrottam a páromra. Múlt havi vérzésem eléggé gyanus volt mert mindig reggel jött meg akkor pedig inkább kora délután, és kevesebb is volt, viszont ugyanannyi ideig tartott.

Már 4. napja szédülök, nincs étvágyam kisebb hányingerem van, reggel vajas kenyér után pedig szinte majd elhánytam magam. Nem akarom elhinni hogy terhes vagyok, de mivel halottam már ilyenről megeshet ez is. Fáj a hasam is, felpuffadt érzés, és kisebb szurkálódás.


Vélemények???


2009. dec. 29. 20:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet, mert a fogamzásgátló sem 100%, ismertem olyanokat akiknél becsúszott a bébi, reméljük nálad nem ez a helyzet, de szerintem mindenképpen vegyél tesztet!
2009. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is így lett terhes (a gyógyszer nevét nem tudom)már több, mint egy éve szedte rendesen, és most boldogan várják a bébit (igaz még csak 19 éves) de már nagyon örülnek, hogy jön :D!
2009. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet,de nem valoszinü hogy terhes vagy.viszont lehet h a tabi okozza ezeket és akkor célszerű váltani.
2009. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Ja és szám szerint 1% esélyed van rá hogy terhes vagy ha rendesen használod a gyogyszert. Majd légyszi ird meg mi lett.
2009. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat

Igazából az aggaszt, hogy eddig semmilyen mellékhatása nem volt nálam a gyógyszernek és most pedig ez a folytonos undor most is kavarog a gyomrom is, szóval nem tudom.

De az biztos hogy csinálok egy tesztet csak nem tudom mikor visz rá a bátorság.


Ismerősöd gyógyszerszedés közben mit érzett voltak jelei a terhességnek, vagy csak nem jött meg neki????

2009. dec. 30. 08:50
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ő egy elég különleges eset, azt mondta a menzije így is kicsit furcsa volt mindig, szóval azon már meg sem lepődött, hogy megint össze-vissza volt.Egy éjszaka begörcsölt a veséje, és be kellett vinni a kórházba, ott megvizsgálták, és mondták, hogy be van dagadva a méhe, nézesse meg a nőgyógyásszal, nehogy valami baj legyen.Azt hitték a vesegörcstől , meg a vesegörcsre sem találtak semmi magyarázatot, szóval még itt sem gyanítottak semmit.De még amikor kiderült nagyon az elején járt a terhességének, szóval a nőgyógyász még nem látott semmit, vettek tesztet és pozitív lett :).

A tünetek csak azután kezdtek el jelentkezni :D.És volt ez az illatundora, nagyon vicces volt, ahogy mesélte: hányt a párja parfümjétől ha megérezte rajta, hányt ha megérezte rajta hogy bort ivott, meg jóformán mindentől felfordult a gyomra.Aztán aluszékony volt, egyfolytában kívánta a kajákat, de volt amiből egy falat elég volt, vagy nagyon sokat evett :)

Ennyit tudok :) most 11 hetes :)

2009. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Igazából én még mindig nem akarom elhinni, hogy tényleg terhes lehetek, pedig minden tünetem megvan.

Ugyebár most volt a karácsony, családi ebédek és arra gondoltam egyből, hogy talán gyomorrontás, de most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy ez nem az, nem lehet hogy már 4 napja tart.

Holnapra már biztosabb leszek a dologban, de kissé félek az eredménytől.

20 éves vagyok és más terveim voltak még egyetemet sem fejeztem még be, és nem így szerettem volna gyereket, egy véletlen folytán. Persze ha tényleg lesz baba, akkor sem probléma hiszen nagyon szeretem a gyerekeket, csak az időzítés felborít majd mindent.



Remélem írtok még tapasztalatokat, nagyon kíváncsi vagyok, ki mit érzett ilyen esetben, vagy egyáltalán terhesség alatt.

2009. dec. 30. 11:01
 8/34 anonim ***** válasza:
Szia! Rávetted magad a teszt megcsinálására? Kérlek, írd majd meg, mi lett! Én is szedem a gyógyszert, de mindig bennem van a para, hogy nehogy én is növeljem a hibaszázalékosok táborát.
2009. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem még nem csináltam tesztet kis városban csak 1 patika van, de az átépítés miatt zárva. Majd holnapi nap folyamán megpróbálok eljutni valahova. Jó lenne már túljutni a kétségeken.
2009. dec. 30. 14:50
 10/34 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, hogy így fogod fel :D!Hogy már biztos :D! Én vagyok, aki az ismerőséről írt.Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lett, majd mindenképpen írj, párod mit fog szólni, beszéltetek már erről?

22l

2009. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!