Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek fogigátló mellett?

Terhes lehetek fogigátló mellett?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi,

fogamzásgátlót szedek már 2 éve (mercilon), és mostanában nagyon furcsán érzem magam, 2 hónapja egyáltalán nem kívánom a sexet, amikor mégis történt valami nem volt valami jó, most pedig szinte ráugrottam a páromra. Múlt havi vérzésem eléggé gyanus volt mert mindig reggel jött meg akkor pedig inkább kora délután, és kevesebb is volt, viszont ugyanannyi ideig tartott.

Már 4. napja szédülök, nincs étvágyam kisebb hányingerem van, reggel vajas kenyér után pedig szinte majd elhánytam magam. Nem akarom elhinni hogy terhes vagyok, de mivel halottam már ilyenről megeshet ez is. Fáj a hasam is, felpuffadt érzés, és kisebb szurkálódás.


Vélemények???


2009. dec. 29. 20:27
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

A párom teljesen biztos a dologban, de én látok még esélyt rá hogy mégsem, most nem jönne jol, várhatna legalább még 2 évet :)

De majd holnap vmikor többet tudok majd.

Ezek a jelek viszont nem hinném, hogy mástól lennének, vagy mégis!!!!??

2009. dec. 30. 20:30
 12/34 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is állandó enyhe hányingerem van, meg gyomorgörcsöm, és ettől kajára sem bírok nézni, meg enni sem nagyon.De velem most szakítottak 2 hónapja, és én biztos, hogy nem vagyok terhes :S.Az idegtől van.Egyfolytában aludnék, mert megőrülök a gondolkodástól, és egyfolytában agyalok, hogy mi volt, stb...

Már kicsit jobb, talán valamennyire túltettem magam, de szerintem ez nálad nem áll fönn! :) Idegtől még lehet, de ha nincsen mi kiváltsa, akkor majd a teszt megmondja.

Én voltam a terhes barátnős :)

22l

2009. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nem, valóban nincs min idegeskednem, a párommal minden rendben van, nagyon boldogok vagyunk már több mint 3 éve, együtt is élünk. Beteg sem vagyok, fel sem fáztam semmi ilyesmi nincs a háttérben. Egyenlőre nem tudtam még eljutni tesztet venni, de minél előbb próbálom elintézni, akárhová kell is mennem érte :)

Tegnap óta észrevettem, hogy 1 pohár víz után is max 30percen belül rohannom kell pisilni, pedig nekem nem is gyors alapból a szervezetem. Hát én már nem értek semmit sem igazából.

2009. dec. 31. 12:21
 14/34 A kérdező kommentje:

Még mindig várom a véleményeket. Teljesen össze vagyok zavarodva, dec 31-én csináltam tesztet, de negatív lett(Lily)sajnos csak este tudtam megcsinálni.

Azota volt 2 hét míg folyton furán voltam (fáradtság, émelygés). Az az igazság, hogy meg is jött, de vmi nagyon nem stimmel, mindig pontos volt reggel rögtön megjött, de most csak dután, és 3 napig szokott tartani most meg még mindig van igaz nagyon kevés. Bocs, hogy ennyire részletezek de mindig darabos szokott lenni (alvadt vér, stb.), most meg semmi ilyesmi.

Szerintetek ha csinálok 1 tesztet az már tuti eredmény.?????????????????

2010. jan. 18. 17:11
 15/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanúgy vagyok mint Te.Hasfájás,derékfájás,fejfájás,mellfájás,folyás,rossz szájíz.Az én mensim időbe megjött,és normálisan.A következőnek pont 2 hét múlva kellene megjönnie.Ma is csináltam tesztet,negatív.Én sem tudom eldönteni vajon ez mitől lehet,de szerintem a tesztnek már ki kellett volna mutatnia ha baba van,nem?

Amúgy nagyon sok lány panaszkodik ilyen tünetekre,nem lehet hogy ez a kusza időjárás szórakozik velünk?

2010. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt elfelejtettem írni,hogy én is fogamzásgátlót szedek.(REGULON)

Én nagyon remélem,hogy nemvagyok babás!!

2010. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Nálam sose befolyásolt semmit sem az időjárás :)

Tesztet még 31-én csináltam, azóta pedig eltelt 18nap:$

ezért is gondolkodom még 1 teszten.

Szerintem ha továbbra is fennállnak nálad is ezek a tünetek, csinálj 1 tesztet, biztos ami biztos.

Nem tudom hogy a gyogyszert bevegyem-e egyáltalán:$:$


Ezek e tünetek mellett én nem is tudom már, hogy mire gondoljak, az alhasam nagyon érzékeny, mintha húzna, no meg a derékfájás, ELVISELHETETLEN.

írj majd :)

2010. jan. 18. 17:27
 18/34 A kérdező kommentje:
UI: az a vicces tünetem még, hogy ma is együltő helyemben megittam fél kancso teát. Folyton szomjas vagyok (nem vagyok cukorbeteg sem pedig)
2010. jan. 18. 17:32
 19/34 anonim ***** válasza:

Nekem amikor megjött a mensim elmúlt a derékfájás,és a mellfájás.

A hasfájásra és a folyásra meg a körzeti dokim azt mondta,hogy gyulladás és írt rá antibiotikumot,és már tényleg nem fáj csak néha mintha húzódna.

A melleim szerintem hamarosan megint elkezdenek fájni,mert 2 hét múlva mensinek kellene lenni.

Én a multkori mensim után már nem kezdtem el szedni a fogigátlót,nehogy baj legyen ha mégis babás vagyok.

Mikor tesztelsz?

Én ma teszteltem,-.

2010. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt majdnem 3 hét, és a tünetek nem szüntek meg...mért nem teszteltél mégegyszer, vagy voltál azóta orvosnál? Inkább itt idegeskedsz rajta hetekig? Ne húzd tovább, irány a doki, és legalább megnyugodsz, bármi is az eredmény, legalább vége a bizonytalanságnak.
2010. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!