Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek fogigátló mellett?

Terhes lehetek fogigátló mellett?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi,

fogamzásgátlót szedek már 2 éve (mercilon), és mostanában nagyon furcsán érzem magam, 2 hónapja egyáltalán nem kívánom a sexet, amikor mégis történt valami nem volt valami jó, most pedig szinte ráugrottam a páromra. Múlt havi vérzésem eléggé gyanus volt mert mindig reggel jött meg akkor pedig inkább kora délután, és kevesebb is volt, viszont ugyanannyi ideig tartott.

Már 4. napja szédülök, nincs étvágyam kisebb hányingerem van, reggel vajas kenyér után pedig szinte majd elhánytam magam. Nem akarom elhinni hogy terhes vagyok, de mivel halottam már ilyenről megeshet ez is. Fáj a hasam is, felpuffadt érzés, és kisebb szurkálódás.


Vélemények???


2009. dec. 29. 20:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad ki eddig hogy nem csináltál tesztet?
2010. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Szia! 2 évig szedtem a mercilont. Augusztusban hagytam abba mert gyakran előfordult,hogy szédültem és hányingerem volt + pecsételtem.Én is gondoltam arra,h esetleg terhesség miatt lehet. Voltam dokinál,ő azt mondta lecsökkent a hormonszintem és ne hagyjam abba a gyógyszert.Én ennek ellenére mégis abbahagytam és azóta nincs semmi panaszom.

Ez persze nem jelenti azt,hogy te nem lehetsz terhes,csak gondoltam megosztom veled a gyógyszerrel való tapasztalatomat.

2010. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én mercilont szedtem 2 évig folyamatosan,volt köztes vérzésem az egyik hónapban a következőben pedig nem is jött már meg!Ma 4,5 éves a lányom!!
2010. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Eddig azért nem teszteltem, mert vártam, hogy meg-e jön most pedig megjött, de mégsem megnyugtató ez a dolog.

Utolsó válaszoló rendesen megvolt az eredeti időpontban, ugyanolyan mennyiségben??


Semmi bajom nem volt eddig a mercilonnal, megvagyok vele elégedve, de lehet hogy ezek után megváltozik a véleményem

2010. jan. 18. 19:09
 25/34 A kérdező kommentje:
Egyébként reggel tuti tesztelek
2010. jan. 18. 19:14
 26/34 anonim ***** válasza:

szia!

Végigolvastam amiket írtál, és semmiképp ne éld bele magad a babába! Én is így jártam, már annyira beletették a bogarat a fülembe hogy tudtomon kívül bebeszéltem magamnak a hányingert, a szédülést...mindent! (nem azért írom h rosszat akarok) csak annyira pofára estem amikor 3 teszt is negatívat mutatott :S:(

Mindenképp tesztelj holnap reggel az első pisiből, az tuti eredményt fog mutatni!

Drukkolok h az legyen amit szeretnél :)

2010. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
na mik a helyzet?
2010. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi vagyok :)
2010. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki, hogy mégis baba lesz.
2010. jan. 20. 18:25
 30/34 anonim ***** válasza:
szia! mert csináltál tesztet?? vagy doki?? remélem örültök neki h ha tényleg jönne!
2010. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!