Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetnék, hogy teherbe essem?

Mit tehetnék, hogy teherbe essem?

Figyelt kérdés
Nem ertem!Olyan sokan vannak akik fiatalok es felnek, hogy teherbe esnek. Mi pedig a parommal mar lassan 9honapja probalkozunk es nem jon ossze a kicsi. Mit tehetnenk?
2007. okt. 16. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először ki kéne deriteni mi okból nem jön össze a baba.A párod az oka,esetleg neked van valami gondod.Ha ezt már tudod,jöhet a köv. lépés!Sok sikert!
2007. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több pár van, akinek "ok nélkül" nem lesz babája. Szerintem a legfontosabb, ha szervi baj nincs, hogy nyugodj meg. Amíg annyira akarod a babát, szorongsz és ez nehezíti a teherbe esést.

nekem 7 éve azt mondják hogy nem lehet babám és 3 hónap alatt sikerült. Még mondtam is, hogy minden mamának ezt kéne mondani, akkor feldolgozza , megnyugszik,, nem gondol rá és siekrülni fog.-)

Gyógymód nincs, csak a türelem és a nyugalom!!!

Drukkolok!

2007. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!