Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudtok a Laproszkopiás...

Mit tudtok a Laproszkopiás mütétröl? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Már másfél év enem jön össze.Most a párom következik de utána jön nekem ez a mütét.Altatnak?Mik a tapasztalatok?Fájt?Köszi szépen!
2009. dec. 28. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit fognak laparral műteni nektek?


Nekem a vakbelemet vették ki vele fél éve, és nekem rettenetesen fájt utána mindenem, ordítottam álmomban a fájdalomtól (altatás után, és ezt az egész folyosó tanúsította).

2009. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egészségügyi kaparásra gondolsz?
2009. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Altatnak, aztán 3 vagy 4 apró metszésen keresztűl végzik a műtétet. Fájdalom nem igazán van, legfeljebb beveszel 1-2 szem cataflamot, a műtét után. ( én is vittem magammal). Sokkal rosszabbra számítottam és abszolút nem vészes. A műtét után 8 órával járkáltam, sétálgattam. A lábadozás is rövid egy hét után, már semmit nem éreztem.

Üdv.

2009. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Sajnos másfél éve nem esek teherbe és ezért kell ezt az átjárhatosági mütétet elvégezni hogy megnézzék átjárhatoak e a petevezetöim.Mégvalaki segitene?Köszi
2009. dec. 28. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Most laparoszkópos műtéted lessz vagy átjárhatósági vizsgálat?

Nem ugyan az a kettő!!

2009. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a dokim hogy megnézzük hogy átjárhatoak e a petevezetöim és ö valami laparoszkopiárol beszélt nem hsg-röl?Mért a kettö nem ugyanaz?Milyen a hsg?Segitsetek.Köszi
2009. dec. 28. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Az átjárhatósági vizsgálatot hüvelyen keresztűl végzik úgy ,hogy a méhszájon keresztűl egy katéter segítségével kontrax anyagot juttatnak a petevezetékbe. Ha átmegy a kontrax anyag, akkor nincs elzáródva a vezeték, ha nem megy át, akkor ott a helyszínen a csillagokat látod a fájdalomtól, mivel feszíti az egész méhed a kontrax anyag iszonyat fájdalom! Ekkor szokták átfújni a petevezetéket, ha lehetséges, nem minden esetben tudják megcsinálni. És éber állapotban végzik! :(

A laparoszkópos műtétet pedig leírtam!!

2009. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Bocsi de nem értem.Akkor a laparoszkopiás mütét az nem átjárhatosági?Akkor mért mondta azt a doki?Köszi
2009. dec. 29. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondta a dokid. Vszínű megcsinálja a lap.. műtétet és közben megnézi, hogy átjárhatóak-e a petvezetékeid, másra nem tudok gondolni.

Ahhoz, hogy csak átjárhatósági vizsgálatot csináljon laparoszkópos műszerrel,ahhoz nagyon drága ez a fajta eljárás. De írd meg légyszi, ha már biztosat tudsz, hogy most végül is mit fog csinálni műtéttel a doki!!! Kíváncsi vagyok!!

2009. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké majd megirom.Köszi
2009. dec. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!