Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasmenés lehet terhességi tünet?

Hasmenés lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete hasmenésem van, nem annyira durva, de nem normális a székletem. Holnapra nemvárom. A nemvárt napján már tuti a teszt eredménye?

2014. máj. 13. 10:23
 1/5 ivilicious ***** válasza:
0%
nem feltétlenül van köze hozzá..bocs, hogy beszólok, de te vállalsz gyereket, mikor azt hiszed,hogy a hasmenés terhességi tünet? :D
2014. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Drága ivilicious,

inkább te vagy kicsit tudatlan, a helyedben hallgatnék!


Kérdező!


Igen, lehet korai tünet, de az összes korai tünettel az a baj, hogy bármi másra is utalhat. Csak egyetlen biztos "tünet" van, az pedig a pozitív teszt.

A nemvárt napján igen, jó eséllyel kimutatja, DE nem "tuti". Van, akinek már egy kicsivel előbb, másnak napok múlva mutatja csak ki.


[link]

2014. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.nak köszönöm szépen a kommentet!

1. azért kérdeztem, mert volt olyan ismerősöm, akinél ez a tünet jelentkezett először és babát várt, viszont volt olyan is, akinél szintén ez jelentkezett de nem volt terhes!

2014. máj. 13. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél, kedves Kérdező?
2014. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet tünet! Nekem szinte az összes létező tünet megvan már 1-2hete,de még csak 3hetes terhes vagyok :) hasmenés, hányinger,aludnék éjjel nappal, derékfájás,szédülés stb...
2014. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!