Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünet lehet a...

Zabmester kérdése:

Terhességi tünet lehet a feldagadt láb és a hasi puffadás?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy majd a teszt mondja meg a tutit, csak kíváncsi vagyok :) Tegnap vettem észre, hogy be vannak dagadva a lábaim (vizesednek). Az előző terhességemnél is ilyenek voltak, de akkor csak a vége felé, az elején ilyesmit nem tapasztaltam. De lehet más magyarázata is, mivel ülő munkát végzek, na meg mostanában melegebb van. Bár nekem ez máskülönben csak kánikulában szokott előjönni, szóval nem igazán tudom mire vélni.

A másik, hogy napok óta puffad a hasam, pedig nem ettem mostanában semmi olyasmit, ami kiválthatná.

Vélemény?


2014. márc. 31. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt mindig ez volt, már napokkal előtte puffadtam, és elég csúnyán vizesedett a lábam, szóval én spéci ezt nem venném nagyon egyértelmű tünetnek.
2014. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

terhesség miatti ödéma, tényleg nem a terhesség elején jelentkezik, hivatalosan 32. héttől


szóval az tuti mástól lehet, nem terhességi tünet


ha csak erre alapozunk, akkor nem.

2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, azért köszi :) Akkor majd a hétvégén kiderül :)
2014. márc. 31. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor én megcáfolom amiket előttem írtak, ugyanis nekem ez volt az első jel. Nem tudtam hogy kismama vagyok, de úgy bedagadt a lábam, hogy nem tudtam összehúzni a csizmám. Én azonnal vizesedtem, nem csak a végén. Ez végig kísérte a terhességem, nálam ez a hormonális változások eredménye. Azóta voltam még terhes, sajnos korai vetélésem volt, de ugyanúgy a lábdagadás volt az első tünetem. Puffadás csak 6-7 hetesen volt.
2014. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :) Én azért gondoltam rá, hogy esetleg ez jelzésértékű lehet, mert anyukám mesélte, hogy amikor velem volt terhes, neki is a lábdabadás volt az első tünete. Viszont az első terhességemnél tényleg csak az utolsó hetekben tapasztaltam ilyet. No mindegy, majd hamarosan kiderül :)
2014. ápr. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!