Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy első...

Mennyi az esély rá, hogy első peteérésre összejön a baba?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
egészséges pároknál ha jókor vannak együtt akkor is csak 20 százalék az esély, de természetesen megtörténhet, hogy elsőre sikerül
2014. máj. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a parommal fiatalok,egeszsegesek vagyunk. Igaz nem ovuteszteltem,meg neztem a naptart,hogy mikor lehet peteeresem,de csak. 3. Honapban jott ossze.. :) bar szerintem az is eleg gyors teljesitmeny :)
2014. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekûnk az elsõ hònap sikeres volt. Ovu elõtt 2 nappal, ovukor ès az azt követõ màsodik nap adtuk meg az esèlyt a babànak. :-)
2014. máj. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is elsőre összejött
2014. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk ketszer is sikerult elsore.Nem gorcsoltunk ra,nem szamolgattam,nem ovuteszteztem.
2014. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!