Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már így? Lehet baba...

Voltatok már így? Lehet baba a dologból?

Figyelt kérdés
2 hónapja több mint egy hetet késett (sosem szokott). Azóta is megjön. Csináltam tesztet de negatív lett. Mióta késett azóta sokszor rosszúl vagyok (fejfájás, hányinger, fáradtság). Lehet, hogy hülyeség, de úgy érzem van rá esély. Talán azért mert nsgyon szeretném. Szerintetek?

2013. nov. 27. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát nálam a rosszullét azt jelentette, hogy a nap 24 órában hányingerem volt, heteken keresztül, semmit nem kívántam, a férjem parfümjétől is felfordult a gyomrom, szóval ha ilyen, akkor igen. De ha csak hébe-hóba van hányinger, akkor nem gondolnám, főleg hogy már volt negatív teszted és azóta akkor elvileg 2x megjött.

A fejfájás pedig fura dolog, nekem fáj néha a fejem, de egész terhességem alatt egyszer sem... Szülés után meg megint jelentkeztek fejfájások...

2013. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy dolgozunk az ügyön, mert nagyon szeretnék teherbe esni. Köszönöm a válaszod. Lehet, hogy túlságosan szeretném, és csak bemesélem magamnak:(
2013. nov. 27. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelél utoljára? Ha ilyen tüneteid vannak és terhesség lenne a dologban, már kimutatná a teszt. Szerintem csinálj még egy tesztet, ha negatív, akkor kérdezz rá a háziorvostól mi lehet a gond, mert a terhesség kizarható. Drukkolok nagyon!
2013. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 hónapja volt a teszt, amikor késett. Inkább holnap elmegyek dokihoz. Az a tuti:) köszönöm a szurkolást:D ha érdekel akkor megírom holnap.
2013. nov. 27. 13:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz inkàbb hormonproblèma, nekem isvolt ilyen terhessèg előtt. Most az van amit az első írt 24 órában rosszul vagyok na jó ha alszom nem, migrénes vagyok mióta megvan a pici nem fájt a fejem.
2013. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írd meg!
2013. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd meg :-)
2013. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet, hátha az első nem volt jó. ha ez is negatív, nem hiszem hogy terhes vagy.
2013. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, azt mondta a doki, hogy nincs baba:( de szerinte most érdemes próbálkoznunk a napokban:). A tünetek pedig valószínű, attól voltak, hogy már annyira akartam hogy legyen, hogy lett is.
2013. nov. 28. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de drukkolok nagyon!!!
2013. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!