Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyanúgy görcsöl a hasam mint...

Ugyanúgy görcsöl a hasam mint mikor megakar jönni de 1 hete kellett volna és sehol semmi. Ez lehet terhességi tünet is? Voltatok már így, hogy görcsöltetek és kiderült h baba van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én annyira görcsöltem, hogy nem tudtam aludni. Késett a mensim kb. két napot, de igazából erre nem adtam semmit, mert nem szabályos a ciklusom. Átlag 31. nap, mindig erre számolom a mensit, de van, hogy 28 és van, hogy 37 napra jön meg. Szóval nem gondoltam, hogy baba lenne, meg hát iszonyatosan fájt is a hasam. A cicim is feszült, minden, mint mensi előtt. Aztán csak az lett furcsa, hogy egyik délelőtt azt vettem észre, hogy aznap nem is fájt a hasam, viszont a cicim továbbra is feszül. Ebédszünetben vettem egy tesztet, ami azonnal erős pozitív lett:))
2012. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem !!! Én mikor kiderült hogy babát várok akkor nem görcsölt a hasam,, csak nem jött meg,, hányingerem volt ,, szédültem!!
2012. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a kimaradt menstruációnál mindhárom terhességemnél görcsöltem.
2012. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Azt kihagytam, hogy persze továbbra sem jött meg, viszont elmúlt a görcs. Egyébként nekem semmi terhes tünetem nem volt. A hányinger, szédülés, fáradékonyság csak a 6. héten jelentkezett. Addig, mintha nem is lettem volna terhes.
2012. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
1 hete kellett volna megjönnie és tegnap nagyon görcsölt a hasam...úgy éreztem, hogy na most megjön...(pedig örülnénk ha nem:))) ) de semmi...mára a görcsök is elmúltak menzesznek meg nyoma sincs...
2012. ápr. 23. 14:15
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként!!:)))
2012. ápr. 23. 14:15
 7/22 anonim ***** válasza:
teszteltel mar?
2012. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 eszo ***** válasza:
65%
szia! ha már 1 hete késik a menzid,akkor simán csinálhatsz tesztet...már szép 2csíkosnak kell lennie! :-)
2012. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Dettó, mint első: görcsöltem, még jobban, mint szokott, de csak nem jött meg, aztán a görcs is elmúlt, maradt a cicifeszülés. Hányinger aztán csak a 6. héttől.
2012. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Még nem, de lehet, hogy ma csinálok egyet....vagy inkább holnap reggel.:)
2012. ápr. 23. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!